Advert

YENİ ORDU STADI'NDA ÇALIŞMALAR BAŞLADI

YENİ ORDU STADI'NDA ÇALIŞMALAR BAŞLADI
YENİ ORDU STADI'NDA ÇALIŞMALAR BAŞLADI Admin
Bu içerik 0 kez okundu.

Yüzde 95'lik bölümü tamamlandıktan sonra kalan kısmı yılan hikayesine dönen ancak yapılan girişimlerle yeniden ihalesi gerçekleştirilen Yeni Ordu Stadyumu'nda ilk kazma vuruldu. Stadın ikinci devreye yetişeceği belirtildi.

İkinci devreye yetişecek

Yeni Ordu Stadyumu’nun ikmal ihalesini alan firma dün çalışmalara başladı. Stadyumun Profesyonel liglerdeki 2.devre maçlarına yetişmesi bekleniyor. Stadyumda çevre düzeni, skorboard, koltuklar, jeneratör, spor lisesi için çalışmalar yapılacak. Firma ilk olarak, çevre düzeni ve koltuklar için çalışmalara start verdi.

Ordu Gençlik ve Spor İl Müdürü Mustafa Genç, stadyumda çalışmalara start verildiğini belirterek; "Bugün yüklenici firma, çevre düzenlemesi için çevre temizlemesine başladı. Salı günü de koltuk montajı yapacaklar. Bundan sonra da elektronik işler, skorboard, jeneratör, spor lisesi için çalışmalar yapılacak. Stadyumun ligin ikinci devresine yetişmesi bekleniyor. Belki daha erken bile bitebilir" dedi.

Yeni Ordu Stadyumu'nun 2020-2021 sezonunun ikinci devresine yetişmesi beklenirken, 52 Orduspor Futbol Kulübü'nün kalan müsabakalarını burada oynayacağı belirtildi.

Ordu Hayat/Tevfik Kul  

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
GERÇEK REKORTMENLER!
GERÇEK REKORTMENLER!
GÜNDE 5 GRAM İYOT
GÜNDE 5 GRAM İYOT