Advert

ÜNYE 1957 SPOR'DA GÖZLER 2. KONGREDE

ÜNYE 1957 SPOR'DA GÖZLER 2. KONGREDE
ÜNYE 1957 SPOR'DA GÖZLER 2. KONGREDE Admin
Bu içerik 0 kez okundu.

Spor Toto Bölgesel Amatör Lig ekibi Ünye 1957 Spor Olağanüstü Kongresi yeterli çoğunluğun sağlanamamasından ötürü 23 Ekim 2020 Cuma gününe ertelendi.

Geçtiğimiz sezon Türkiye futbol Federasyonu'nun koronavirüs pandemisi nedeniyle liglerden düşmeyi kaldırmasıyla Bölgesel Amatör Lig'de kalan Ünye 1957 Spor'da ilk kongre katılım olmadığından ertelendi.

"Aday olmazsa görevimizin başındayız"

Ünye 1957 Spor Başkanı Ahmet Yıldıran, ilk kongrede çoğunluğun sağlanamadığını belirterek; "Kulübü almak isteyen arkadaşların olduğu konuşuluyordu. Ama bu anlamda kongreye kimse gelmedi. Biz eski yönetim olarak göreve devam etmek istediğimizi dile getirmiştik. Şuanda kongreye kadar Ünye 1957 Spor'da görevimizin başındayız. Ünye 1957 Spor'u gerçekten sahipsiz bırakmak istemiyorlarsa 23 Ekim'de gerçekleşecek kongreye gelsinler ve kulübü sahiplensinler. Gelecek olan yeni yönetime de her türlü desteği sağlayacağız. Bu takımı daha ileri taşıyacak bir yönetimin olması için bizler de abileri olarak destek veriyoruz.Kimse Ünye 1957 Spor’u kendi çıkarları ve egosu için sahiplenmesin. Eğer Ünye 1957 spor daha iyi yerlere gelecekse bizde geçmiş yönetim olarak yanlarındayız. Ünye 1957 Spor hiçbir zaman sahipsiz değildir. Bu anlamda mülki amirlerimiz gerekeni yapsın istiyoruz" dedi.

Ünye 1957 Spor'da olağanüstü kongrenin ikincisi 23 Ekim 2020 Cuma günü çoğunluğa bakılmaksızın yapılacak.

Yeni aday çıkması durumunda Yeşil Beyazlı ekibin yeni başkanı bulunmuş olacak. Aksi taktirde ise Ahmet Yıldıran ve yönetimin göreve devam edeceği belirtildi.

Haber merkezi

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KUPADA DİŞLİ RAKİP!
KUPADA DİŞLİ RAKİP!
ÖNER ABİYE SON GÖREV
ÖNER ABİYE SON GÖREV