Advert

ÜNYE 1957 SPOR'A GENÇ BAŞKAN!

ÜNYE 1957 SPOR'A GENÇ BAŞKAN!
ÜNYE 1957 SPOR'A GENÇ BAŞKAN! Admin
Bu içerik 0 kez okundu.

Spor Toto Bölgesel Amatör Lig ekiplerinden Ünye 1957 Spor'da yapılan ikinci olağanüstü kongre sonucunda başkanlığa Mehmet Ali Durak seçildi.

Ünye 1957 Spor Olağan Kongresi 23 Ünye Atatürk Parkı Sosyal Tesislerinde gerçekleşti. Mevcut yönetimin aday olmadığı kongrede Mehmet Ali Durak Başkanlığında yeni yönetimi oluşturuldu.

Ünye 1957 Spor eski Başkanı Ahmet Yıldıran kulübü zorlu bir süreçte aldıklarını ve bir alt lige düşürmeden bu noktaya getirdiklerini dile getirdi.

"Yanlarındayız"

Yeni oluşan yönetime destek vereceklerini ifade eden Yıldıran, “Yeni yönetimde oluşacak genç kardeşlerimizin takımı daha iyi noktalara taşıyacağını ümit ediyorum. Takımız BAL Ligi'nde ama yeri burası değil, daha yukarılara taşımak için genç kardeşlerimizin her zaman yanındayız.”dedi."

"Profesyonel kulüp yapacağız"

Amatör bir ruh ile profesyonel bir kulüp yönetimiz yapmak istiyoruz diyen Durak, “Biz Ünye’nin en önemli markalarından birini Ünyespor olarak görüyoruz. Bu yolda da kulübümüzün uzun süreden beri çok emekler harcanmasına rağmen hak ettiği yerlerde bulunmadığını düşünüyoruz. Bunun için Ünye’nin gençleri olarak Ünye’nin gençlerine ve geleceğine sahip çıkmak adına nu taşın altına elimizi koyuyoruz. Bu uzun ve meşakkatli yolda doğru hedeflere doğru yollardan giderek amatör ruhumuzla profesyonel bir kulüp yönetimi yapmak istiyoruz.”dedi.

Mehmet Ali Durak Başkanlığı’nda oluşan yönetim şu isimlerden oluşuyor, “ Samet Tecer, Ethem Rasim Uysal, Yiğit Küçükoğlu, Mert Atik, Erşan Hamarat, Sinan Çiloğlu, Alperen Arpacıoğlu, Ferhat Tura, Doğan Yağcı, Anıl Tahmazoğlu, İbrahim Mutlu, Nejat Şimşek, Yusuf Ürütürk, Mert Gerçeker, Gürhan Çakıroğlu, Atilla Durak, Murat Cem Bozkurt, Mustafa Duman, Ömer Kahraman, Muhsin Şimşek, Burak Köse, Murat Yalçıntaş, Furkan Tüzen, Murathan Şen.”

Öte yandan kongrede Ünye Kaymakamı Ümit Hüseyin Güney ise Ünyespor'a yeni bir tesis yapılması için proje hazırladıklarını ifade etti.

Haber merkezi

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şahin'den Genç'e teşekkür ziyaret
Şahin'den Genç'e teşekkür ziyaret
LİDERLİĞE 'TİRYAKİ'!
LİDERLİĞE 'TİRYAKİ'!