Advert

ULUBEY'İN KALECİLERİ MUSA DEMİR'E EMANET!

ULUBEY'İN KALECİLERİ MUSA DEMİR'E EMANET!
ULUBEY'İN KALECİLERİ MUSA DEMİR'E EMANET! Admin
Bu içerik 0 kez okundu.

Ordu amatör futbolunun efsane kalecilerinden olan ve son yıllarda ise kaleci antrenörlüğü yapan Musa Demir, Bölgesel Amatör Lig'in yeni takımı Ulubey Belediyespor ile anlaştı.

Son 3 sezondur Ordu Galatasaray Futbol Okulu'nda gençlere kalecilik eğitimi veren Musa Demir, Ulubey Belediyespor'dan gelen kaleci antrenörlüğü teklifini kabul etti.

Telekom'un efsanesiydi

Ordu Telekomspor'un amatör ligde fırtınalar estirdiği yıllarda kalede devleşen Musa Demir, bu kez Ulubey Belediyespor'un file bekçilerini devleştirmek için görevi kabul etti.

Galataspor Genel Koordinatörü Gökmen Yavuz, Ulubey Belediyespor ile anlaşan kaleci antrenörü Musa Demir'e emekleri için teşekkür ederek, yeni takımında başarılar diledi.

Tecrübeli kaleci antrenörü Demir ise Galataspor’da çok güzel zamanlarının geçtiğini belirterek, bundan sonra Ulubey Belediyespor'un başarısı için mücadele vereceğini dile getirdi.

Ordu'da birçok amatör takımda kalecilik yaptıktan sonra Ordu Görme Engelliler Futbol Takımı'nda bir süre kalecilik yapan ve daha sonra antrenörlüğe başlayan Musa Demir, Görme Engelliler Milli Takımında kaleci antrenörlüğü yapmıştı. Demir, ayrıca Orduspor ve son olarak da Ordu Galatasaray Futbol Okulu'nda (Galataspor) kaleci antrenörlüğü yapmıştı.

Ordu Hayat/Tevfik Kul

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"SAĞLIK MÜDÜRÜ NE İŞ YAPIYOR?"
ŞEHRİMİZ ORDU KİTABI
ŞEHRİMİZ ORDU KİTABI