OSKAY'A ANLAMLI ZİYARET!

OSKAY'A ANLAMLI ZİYARET!
OSKAY'A ANLAMLI ZİYARET! Admin
Bu içerik 0 kez okundu.

Orduspor'un altyapısında görev alan, Ordu Lisesi'nde Beden Eğitimi Öğretmenliği yapan ve son olarak da İstanbul Büyükşehir Belediyesi İETT İnsan Kaynakları Daire Başkanlığı görevini yürüten Naşit Oskay'ın sürpriz konukları vardı.

Orduspor'un eski futbolcularından Selçuk Şahin, Volkan Aktaş ve Hakan Bayhan'ın yanı sıra Ordu'yu İstanbul'da en iyi şekilde temsil eden Teknik Direktör Fuat Cörüt, İstanbul Büyükşehir Belediyesi İETT İnsan Kaynakları Daire Başkanlığı görevini yürüten Naşit Oskay'ı ziyaret edip, Beylikdüzüspor'un hazırlattığı 52 numaralı formayı hediye ettiler.

Tecrübeli teknik adam Fuat Cörüt; "Sporun her zaman yanında olan destek veren sevgili hocamıza ziyarette bulunarak, görevinde başarılar diledik. Değerli zamanını ayırıp bizlere gösterdiği ilgi ve alakasından dolayı teşekkür ederiz" dedi.

"Rol model aldım"

Selçuk Şahin ise; " 1990-1994 yılları arasında Ordu Lisesi'nde Beden Eğitimi öğretmenim olan ve öğretmen olmam da rol modelim, ders anlatırken bize gözünün içine baktığımız can hocam Naşit Oskay hocamı yeni görevi olan İETT (İstanbul) İnsan Kaynakları Eğitim Daire Başkanı)olarak ziyaret ettik. Kendisinin bize göstermiş olduğu ilgi ve alakaya teşekkür eder görevinde sonsuz başarılar dilerim hocam" diye konuştu.

Volkan Aktaş ise Orduspor altyapısından hocası olan ve Ordu futboluna büyük başarılar kazandıran Oskay'a yeni görevinde başarılar diledi.

İETT İnsan Kaynakları Daire Başkanlığı görevini yürüten Naşit Oskay ise ziyaret için teşekkür etti.  

Haber merkezi

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
90 yaş üstü aşılanıyor!
90 yaş üstü aşılanıyor!
CKD’den “Su Bilinci Kampanyası”
CKD’den “Su Bilinci Kampanyası”