Advert

ORDU, GOLF SPORUNA HAZIRLANIYOR

ORDU, GOLF SPORUNA HAZIRLANIYOR
ORDU, GOLF SPORUNA HAZIRLANIYOR Admin
Bu içerik 0 kez okundu.

Aybastı Perşembe Yaylası’nda doğal yapı bozulmadan golf oyun alanı oluşturmak için çalışmalara başlandı.

Türkiye Golf Federasyonu’ndan gelen teknik ekip, Aybastı Belediye Başkanı Beytullah Geçtan ve Gençlik ve Spor İl Müdürü Mustafa Genç ile beraber Aybastı Perşembe Yaylası’nda incelemelerde bulundu.

“Turizme de faydası olacak”

Aybastı Belediye Başkanı Beytullah Geçtan; “Perşembe Yaylamızda doğal yapıyı bozmadan Golf alanı oluşturmak için Ordu Gençlik ve Spor İl Müdürü Mustafa Genç eşliğinde Türkiye Golf Federasyonu teknik ekibi ile Perşembe yaylamızda gerekli incelemeler yapıldı. Daha önce Ordu Valimiz Tuncay Sonel ve Ordu Büyükşehir Belediye Başkanımız Dr. Mehmet Hilmi Güler’in de desteklerini alan projemiz için çalışmalarındaki başlattık. Perşembe Yaylamızda turizmi geliştirmek adına canla başla durmak yok yola devam.” dedi.

“İncelemeler yapıldı”

Gençlik ve Spor İl Müdürü Mustafa Genç ise; “Perşembe Yaylamızda Valimiz Tuncay Sonel, Ordu Büyükşehir Belediye Başkanımız Dr. Mehmet Hilmi Güler ve Aybastı Belediye Başkanımız Beytullah Geçtan‘ın destekleri ile Yaylamızın doğal yapısını bozmadan Golf alanı oluşturmak İçin Türkiye Golf Federasyonu teknik ekibi ile Perşembe Yaylası’nda incelemelerde bulunduk” diye konuştu.

Federasyondan gelen heyet, bir kaç küçük dokunuş ile birlikte dünyanın en güzel mekanlarından biri olan Perşembe Yaylası’nda çok güzel bir Golf sahası olabileceğini belirttiler.

Haber merkezi

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"SAĞLIK MÜDÜRÜ NE İŞ YAPIYOR?"
ŞEHRİMİZ ORDU KİTABI
ŞEHRİMİZ ORDU KİTABI