Advert

ORDU ASKF, KASAPOĞLU'NA TALEPLERİNİ İLETTİ

ORDU ASKF, KASAPOĞLU'NA TALEPLERİNİ İLETTİ
ORDU ASKF, KASAPOĞLU'NA TALEPLERİNİ İLETTİ Admin
Bu içerik 0 kez okundu.

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, bir takım incelemelerde bulunmak üzere komşu il Giresun'a geldi. Ordu Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu  (ASKF) Yönetimi de Kasapoğlu'nu karşıladı ve bazı taleplerde bulundu.

Bakan Kocaoğlu'nu Ordu Giresun Havalimanı'nda Ordu Gençlik ve Spor İl Müdürü Mustafa Genç karşıladı. Genç, Kasapoğlu'nun Giresun gezisinde de yanından ayrılmadı.

Spor İl Müdürü Genç; "Gençlik ve Spor Bakanımız Muharrem Kasapoğlu'nu Ordu Giresun Havalimanında karşıladık. Bakanımıza gençliğimiz için İlimize yapmış olduğu desteklerden dolayı şükranlarımı sunarım" dedi.

Gençlik ve Spor Bakanı Kasapoğlu, ziyaret ve incelemelerde bulunmak üzere, 1 ay önce sel felaketinin yaşandığı Giresun´a geldi. Valiliği ziyaret eden Bakan Kasapoğlu, olimpik yüzme havuzundaki sportif çalışmaları da inceledi. Çotanak Spor Kompleksi'ne geçen Kasapoğlu, stadın Türkiye'nin en modern statlarından biri olduğunu söyledi.

Burada Ordu Futbol İl Temsilcisi Ali Osman Osma, ASKF Genel Sekreteri Metin Kır ve ASKF Başkan Yardımcısı Murat Ülgen Bakan Kasapoğlu ile görüştü.

ASKF Genel Sekreteri ve başkan adayı Metin Kır; "ASKF yönetimi olarak Gençlik ve Spor Bakanımız Mehmet Muharrem Kasapoğlu'na Ordu amatör sporu adına taleplerimizi ilettik. Çok güzel ve yerinde sözler aldık. Gençlik ve Spor Bakanımız Muharrem Kasapoğlu, Gençlik ve Spor Genel Müdürümüz TFF Genel Başkan Vekilimiz Mehmet Baykan ve TASKF Genel Başkan Vekilimiz Şener Aydın’a desteklerinden dolayı teşekkür ediyoruz" diye konuştu.  

Ordu Hayat/Tevfik Kul

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KUPADA DİŞLİ RAKİP!
KUPADA DİŞLİ RAKİP!
ÖNER ABİYE SON GÖREV
ÖNER ABİYE SON GÖREV