Advert

"KULÜBÜMÜZÜN ADI 1957 ÜNYESPOR OLACAK"

Admin
Bu içerik 0 kez okundu.

Spor Toto Bölgesel Amatör Lig ekiplerinden Ünye 1957 Spor'un yeni Başkanı Mehmet Ali Durak, kulübün ismini 1957 Ünyespor olarak değiştirmek istediklerin belirterek, renklerin de yeşil, beyaz, turuncu olacağını dile getirdi.

Yeni bir yönetim oluşturarak 2020-2021 sezonuna iddialı girmek isteyen Ünye 1957 Spor'da başkan Mehmet Ali Durak güven verdi.

"Hak ettiği yerde değil"

Durak, “Biz Ünye’nin en önemli markalarından birini Ünyespor olarak görüyoruz. Bu yolda da kulübümüzün uzun süreden beri çok emekler harcanmasına rağmen hak ettiği yerlerde bulunmadığını düşünüyoruz. Bunun için Ünye’nin gençleri olarak Ünye’nin gençlerine ve geleceğine sahip çıkmak adına bu taşın altına elimizi koyuyoruz. Bu uzun ve meşakkatli yolda doğru hedeflere doğru yollardan giderek amatör ruhumuzla profesyonel bir kulüp yönetimi yapmak istiyoruz” dedi.

"Ünye ile Spor'un arasına bir şey girmemeli"

Kulübün adını 1957 Ünyespor olarak değiştirmek istediklerini söyleyen Durak, “Kulübümüzün ismi Ünye 1957 Spor. Bakıldığı zaman Ünye ile sporun arasına bir şey koymuşuz. İlk teklifimiz olarak Ünye 1957 Spor Kulübünün ismini 1957 Ünyespor olarak değiştirilmesini ve Ünyespor’un bütünlüğünün tekrar kazandırılması gerektiğini, Ünye ile Spor’un arasındaki mevzuların hepsinin kalkmasını ve Ünye’nin direkt spor ile buluşması gerektiğini düşünüyoruz.” dedi.

"Rengimiz yeşil, beyaz, turuncu"

Kulüp renklerini efsane rengi olan yeşil, beyaz, turuncuya döndürmek istediklerini vurgulayan Durak, sözlerini şöyle tamamladı; “Ben çocukluğumdan bildiğim Ünye’nin renkleri konusunda efsane renklerimiz olan yeşil beyaz turuncuya tekrar döndürülmesi gerektiğini o gerçek olan eski Ünyespor’un tekrar geriye döndürülmesi gerektiğini, bizim o stadı ful doldurduğumuz, derslerden kaçtığımız günlere geri dönmesini istiyoruz. Büyüklerimizden de sandıklardaki formalarını çıkarmalarını istiyoruz.”

Haber merkezi

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
MERAL AKŞENER ORDU’YA GELDİ
MERAL AKŞENER ORDU’YA GELDİ
YEMİN VE RUHSAT TÖRENİ
YEMİN VE RUHSAT TÖRENİ