Advert

"İNSANLARIN AKLIYLA OYNAMAYIN"

Admin
Bu içerik 0 kez okundu.

Ordu amatörünün emektar teknik adamlarından Demirspor Teknik Sorumlusu Ali Haydar Demir, Türkiye Futbol Federasyonu'nun ligleri birleştirdiğini 24 Haziran'da açıklamasına rağmen Ordu Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu'nun (ASKF) tekrardan 1. Amatör ile 2. Amatörün birleştirildiğini açıklamasının şaka gibi olduğunu söyledi.

Ordu amatöründeki karışıklık ve rekabet sürüyor. Ordu ASKF yöneticilerinin liglerin birleştirilmesi konusunda çaba gösterdiklerini söylemesi üzerine tepkiler geldi.

Ordu ASKF Genel Sekreteri Metin Kır ve Futbol İl Temsilcisi Ali Osman Osma'nın açıklamalarını değerlendiren Ali Haydar Demir; "Bu arkadaşlar futbol emekçilerini bu kadar mı aptal sanıyorlar, Haziran'ın 24' ünde TFF resmi yazıyla 1. ve 2. amatörün birleştirildiğini dolayısı ile düşmelerin olmadığını bildirmiş zaten görülen belgeyle sizde güya düşme olmasın diye bu yazıdan 2ay sonra 27 Ağustos'ta basına dilekçe verdiğinizi gösteriyorsunuz. Şaka gibi arkadaşlar, zaten 2 ay önce alınan kararlar düşme kaldırılmış basına şov yaptınız. Yine biz kümede bıraktırdıya getirip insanların aklıyla oynayın. Bu ASKF başkanı nerelerde, niye ortada yok? Asıl konuşması gereken o dur, yani bu bir seçim algısıdır." dedi.

Haber merkezi

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"SAĞLIK MÜDÜRÜ NE İŞ YAPIYOR?"
ŞEHRİMİZ ORDU KİTABI
ŞEHRİMİZ ORDU KİTABI