"HER ZAMAN ORDUSPOR'UN YANINDAYIZ"

Admin
Bu içerik 0 kez okundu.

Demokrat Parti Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt, 52 Orduspor Futbol Kulübü'nün önce 2.Lig'e sonrasında da Süper Lig'e kadar yükselmesini istediklerini dile getirdi.

Bundan önceki yıllarda her zaman Orduspor'un yanında duran Milletvekili Enginyurt, Misli.com 3.Lig 4.Grup'ta yoluna emin adımlarla devam eden 52 Orduspor Futbol Kulübü'nün de her zaman yanında olacağını ifade etti.

"Orduspor'un bulunduğu yer üzüyor"

Orduspor'un bulunduğu yerin kendilerini üzdüğünü aktaran Enginyurt, sözlerine şöyle devam etti; "Orduspor'un 3.Lig'de olması hepimizi üzüyor. Bütün Türkiye'deki ve Ordu'daki Orduluları üzüyor. Çünkü eski adıyla 1.Lig, şimdiki adıyla Süper Lig'de destanlar yazmış bir takımın, 3 büyüklerle başa baş mücadele etmiş bir takımın bulunduğu nokta her Ordulu gibi bizi de üzüyor. Orduspor'un başarılı olması için dün de mücadele ettik, bugün de ediyoruz, yarın da etmeye devam edeceğiz. Bizim üzerimize ne zaman bir vazife düşerse, bunu emir ve görev telakki ederiz. Ordulu için, spor için Orduspor'un da her zaman yanındayız. Orduspor inşallah ilk etapta 2.Lig, sonrasında da Süper Lig'e kadar başarılı bir şekilde ilerler."

Haber merkezi

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Haşereyle topyekün mücadele
Haşereyle topyekün mücadele
"SEYYANEN ZAM İSTİYORUZ"