Advert

HAVADA BULUT, SEYİRCİYİ UNUT!

HAVADA BULUT, SEYİRCİYİ UNUT!
HAVADA BULUT, SEYİRCİYİ UNUT! Admin
Bu içerik 0 kez okundu.

Türkiye Futbol Federasyonu, koronavirüs tedbirleri kapsamında 52 Orduspor Futbol Kulübü ve Fatsa Belediyespor’un da yer aldığı profesyonel liglerdeki futbol müsabakalarında ilk devre boyunca stada seyirci alınmayacağını açıkladı.

Türkiye Futbol Federasyonu'ndan konuyla ilgili yapılan açıklamada şunlara yer verildi; “Yönetim Kurulumuzun 25.08.2020 tarih ve 46 sayılı toplantısında, Ekim ayından itibaren TFF Sağlık Kurulu'nun protokolü ile belirlenen tüm sağlık tedbirleri uygulanmak şartıyla müsabakalara tribün kapasitesinin yüzde 30'u kadar seyirci alınması ve locaların kullanımı serbest bırakılması suretiyle müsabakalara sınırlı sayıda seyirci alınmasına dair karar alınmışsa da; ülkemizde ve tüm dünyada yaşanan pandeminin seyri ile T.C. Sağlık Bakanı Sayın Dr. Fahrettin Koca'nın 02.09.2020 tarihli basın açıklamasında belirtilen Bilim Kurulu'nun görüşü dikkate alınarak, müsabakaların 2020-2021 futbol sezonunun ilk devresinde seyircisiz olarak oynanmasına karar verilmiştir.”

Bu kararla birlikte TFF 3.Lig Ordu temsilcileri 52 Orduspor Futbol Kulübü ve Fatsa Belediyespor da ilk yarı boyunca taraftarından uzak kalacak.

Haber merkezi

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"SAĞLIK MÜDÜRÜ NE İŞ YAPIYOR?"
ŞEHRİMİZ ORDU KİTABI
ŞEHRİMİZ ORDU KİTABI