Advert

ESNAFSPOR KONGREYE GİDİYOR

ESNAFSPOR KONGREYE GİDİYOR
ESNAFSPOR KONGREYE GİDİYOR Admin
Bu içerik 0 kez okundu.

Ordu 1.Amatör Küme’nin en köklü kulüplerinden biri olan Esnafspor’da olağan genel kurul hazırlığı yapılıyor. Tecrübeli antrenör Aziz Tokat, kongreye giderek güçlü bir yönetim oluşturacaklarını dile getirdi.

Yarım asrı aşkın süredir Türk futboluna sayısız sporcular kazandıran Esnafspor, 2020-2021 sezonuna daha iddialı girebilmek için kongre kararı aldı.

Tecrübeli antrenör Aziz Tokat’ın çabalarıyla ayakta kalmaya çalışan Esnafspor’da yeni bire başkan ve başarılı bir yönetim oluşturulması için kollar sıvandı.

Esnafspor’un Ordu amatörü için olmazsa olmaz olduğunu bu yüzden daha iyi bir yönetim oluşturma adına kongre kararı aldıklarını aktaran Tokat, güzel bir yönetim oluşturacaklarını ifade etti.

Yeni yönetimin şekillenmeye başladığını belirten tecrübeli antrenör, elini taşın altına koyabilecek, Esnafspor’un hem A takım hem de altyapıda başarılı olması için çabalayacak yöneticiler istediklerini söyledi.

“Güçlü bir yönetim oluşturacağız”

Esnafspor’u hak ettiği yerlere getirmek için kısa süre içerisinde genel kurul yapacaklarını söyleyen Tokat; “Kongre kararı aldık. Uzun süredir genel kurula gitmemiştik. Esnafspor’a yeni bir soluk, yeni bir heyecan lazım. Bu yüzden seçimli kongreye gidiyoruz. Yönetime aday önemli kişiler var. Amacımız güzel ve güçlü bir yönetim oluşturmak. Ordu’nun en köklü kulüplerden biri olan Esnafspor yönetiminde yer almak isteyenlere de kapımız açık. Kuracağımız yeni yönetimle beraber Esnafsporumuzu geçmiş yıllarda olduğu gibi amatör ligde zirveye oynatmak istiyoruz. Ama her zaman ki gibi asıl amacımız altyapı olacak. Altyapıdan futbolcu yetiştirerek hem Türk futboluna hem de Ordu’daki takımlarımıza göndermek istiyoruz. Esnafspor, bu ilin değerlerinden biridir. Bu değeri korumak için elimizden geleni yapıyoruz” ifadelerini kullandı.

Ordu Hayat/Tevfik Kul (Özel Haber)

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ÇAY OCAKLARI DA BİTTİ
ÇAY OCAKLARI DA BİTTİ
VAKALAR, YENİ YASAKLARI İŞARET EDİYOR!
VAKALAR, YENİ YASAKLARI İŞARET EDİYOR!