Advert

ESKİ BAŞKANDAN DESTEK ÇAĞRISI!

ESKİ BAŞKANDAN DESTEK ÇAĞRISI!
ESKİ BAŞKANDAN DESTEK ÇAĞRISI! Admin
Bu içerik 0 kez okundu.

Fatsa Belediyespor’da geçtiğimiz sezon elini taşın altına koyarak başkanlık yapan Op. Dr. Mehmet Onur Sarıhan, Fatsa halkını ve iş adamlarını kulübe destek olmaya davet etti.

Geçtiğimiz sezon zor bir dönemde Fatsa Belediyespor’da yönetimi devraldıklarını ve belli bir noktaya getirmeye çalıştıklarını hatırlatan Sarıhan, kendilerinden sonra göreve gelen Adem Bekar başkanlığındaki yönetimin ise tüm olumsuzluklara rağmen kulübü bugüne kadar getirdiğini hatırlattı.

“Bu memlekete borcunuzu ödeyin”

‘Şimdi yeni sezon başlıyor ve geçmiş sıkıntılar ciddi oranda azaltılmış olsa bile takımın hala desteğe ihtiyacı var’ diyen Sarıhan, sözlerine şöyle devam etti; “Geçmişe takılıp özellikle de geçmişteki olumlu işleri değil de hep olumsuz olan şeyleri konuşup bu kulübü destek konusunda yalnız bırakmak bütün bu yükü mevcut yönetimin sırtına yıkmak bu memlekete az tabiri ile ihanettir. İçinde yaşayan 115.000 dışarıda ikamet eden belki 200.000 nüfusun üzerinde Fatsalıya rağmen bu kulüp destek amaçlı basılmış 10 bin tane piyango biletini satamıyorsa bu yönetimin değil, iş konuşmaya geldiğinde kimseye söz hakkı tanımayan ama icraata gelince de hiç bir şey yapmayanlara aittir. Takımın her yıl desteğe ihtiyacı var. Şimdi tüm Fatsalıların ve Fatsa’dan ekmeğini kazananların bu memlekete borcunu ödeme zamanıdır.”

“Destek zamanı”

Zamanın destek olma zamanı olduğunu aktaran Op. Dr. Mehmet Onur Sarıhan; “Unutulmasın ki bu takımı profesyonel lige çıkarmak profesyonel ligde tutmaktan çok daha pahalıdır. Eylül Ayının 14 üne kadar bu biletlerimizin satılması hatta bilet haricinde kulübe gücünüz doğrultusunda bağış yapma zamanıdır. Yurtiçi yurtdışı tüm hemşerilerime Adem Bekar yönetimindeki yönetime destek olmalarını rica ediyorum. Zaman destek zamanı, zaman Fatsa Belediyespor zamanıdır.”diyerek sözlerini tamamladı.

Haber merkezi

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tarım müdüründen anlamlı hareket!
Tarım müdüründen anlamlı hareket!
72 kişi daha koronavirüse yenildi
72 kişi daha koronavirüse yenildi