Advert

DÜNYA KORONAVİRÜSLE SAVAŞIYOR, BÜYÜKŞEHİR TURNUVA DÜZENLİYOR!

DÜNYA KORONAVİRÜSLE SAVAŞIYOR,  BÜYÜKŞEHİR TURNUVA DÜZENLİYOR!
DÜNYA KORONAVİRÜSLE SAVAŞIYOR,  BÜYÜKŞEHİR TURNUVA DÜZENLİYOR! Admin
Bu içerik 0 kez okundu.

Tüm dünyada koronavirüs salgını nedeniyle önlemler alınırken, Ordu Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi Başkanlığı tarafından organize edilen Birimler Arası Futbol Turnuvası, tepkilere neden olması üzerine iptal edildi.

 

Türkiye'de koronavirüsten dolayı hayatını kaybeden insanların sayısı her geçen gün artıyor. Böyle zor bir dönemde Ordu Büyükşehir Belediyesi'nin futbol turnuvası düzenlemek için girişimde bulunması dikkatlerden kaçmadı.

Amatör ligler bile beklemede

Türkiye'de koronavirüs nedeniyle Bölgesel Amatör Lig ve diğer amatör ligler hala başlatılmazken Ordu Büyükşehir Belediyesi futbol turnuvası düzenlemek için girişimlerde bulundu, turnuva gelebilecek tepkiler üzerine iptal edildi.

Pes doğrusu!

Ordu Büyükşehir Belediyesi Spor Dairesinin vakaların her geçen gün arttığı bir ortamda tenis turnuvası düzenlemesin ardından Birimler Arası Futbol Turnuvası düzenlemek istemesi pes dedirtti.

TFF bile yasak koydu!

Türkiye Futbol Federasyonu, koronavirüs salgınının her geçen gün artmasından dolayı amatör futbol kulüplerinin bile turnuva düzenlemesini yasakladı.

Koronavirüs salgınına rağmen Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi, futbol turnuvası düzenlemek istedi. Büyükşehir'deki birimler turnuvaya başvurdu. Ancak gelebilecek tepkiler üzerine turnuva başlayacağı günden önce iptal edildi.

Öte yandan Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi Başkanlığının Birimler Arası Futbol Turnuvası organize ettiğinden Başkan Mehmet Hilmi Güler'in haberinin olup olmadığı ise bilinmiyor!

Ordu Hayat/Tevfik Kul

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
MERAL AKŞENER ORDU’YA GELDİ
MERAL AKŞENER ORDU’YA GELDİ
YEMİN VE RUHSAT TÖRENİ
YEMİN VE RUHSAT TÖRENİ