Advert

ÇETİNKAYA'DAN TEPKİ!

ÇETİNKAYA'DAN TEPKİ!
ÇETİNKAYA'DAN TEPKİ! Admin
Bu içerik 0 kez okundu.

Fidangör 1967 Taraftar Grubu lideri Zafer Çetinkaya, 52 Orduspor Futbol Kulübü'ne en ağır şekilde hakaret edenlerin Kozanspor müsabakasında 19 Eylül Stadyumu'na girdiğini ancak kendisinin girmediğini belirterek tepkisini dile getirdi.

Hem Orduspor'um hem de 52 Orduspor Futbol Kulübü'nün zor zamanlarında hep yanında olan Zafer Çetinkaya, maç için stada girememesini anlayışla karşılamasına rağmen kulübün karşısında olan kişilerin stada girmesini yadırgadığını söyledi.

Çetinkaya, duygularını şu sözlerle ifade etti; "Bugün oynanan Orduspor FK-Kozanspor FK müsabakası öncesi, yıllarını Ordu tribünlerinde geçiren ve ilk gününden beri Orduspor FK'nın yanında olan biri olarak karşılaşmayı izleyebilmek için stadyuma giderek yetkililerden müsabakayı stadyumda takip edebilmek için talepte bulundum. Yetkililer, TFF Talimatları gereği içeriye alamayacaklarını ilettiler. Bu durumu anlayışla karşıladım. Daha sonra stadyuma girenleri gözlemleme fırsatı buldum. Zamanında bu kulübe en ağır hakaretleri edenlerin, her türlü olumsuz faaliyette bulunanların stadyuma rahatça girdiklerine şahit oldum. Bu kulübün her zaman yanında olan biri olarak, TFF Talimatları öne sürülerek şahsıma gösterilen bu tutum, bu kulübün zor zamanında kapısından bile geçmeyen papazlara gösterilmedi. Şu bilinsin ki, bu kulübün etrafında menfaatçi, fırsatçı ve iki yüzlü insan barındırmayacağız."

Haber merkezi

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KUPADA DİŞLİ RAKİP!
KUPADA DİŞLİ RAKİP!
ÖNER ABİYE SON GÖREV
ÖNER ABİYE SON GÖREV