Advert

Bu virüs sadece futbolda mı var?

Bu virüs sadece futbolda mı var?
Bu virüs sadece futbolda mı var? Admin
Bu içerik 0 kez okundu.

Koronavirüs vakalarının artması üzerine alınan kararla futbol okulları süresiz şekilde kapatıldı. Ordu Galatasaray Futbol Okulu Koordinatörü Gökmen Yavuz, futbol okullarının kapatılmasına tepki göstererek, "Ekmeğini sadece futboldan ve antrenörlükten kazananların durumu ne olacak?" diye sordu.

Yeni koronavirüs tedbirleri ve getirilen yasaklar ile halı saha maçları ve futbol okullarına ara verildi. Bunun üzerine hem antrenörlerden hem de velilerden tepki geldi.

"Antrenörlerin durumu nasıl olacak?"

Ordu Galatasaray Futbol Okulu Koordinatörü Gökmen Yavuz; "Yeni yayınlanan genelgede futbol okulu, akademi ligleri, halı sahaların kapatıldığı belirtildi. Peki sayın büyüklerime soruyorum; basketbol, voleybol, yüzme, jimnastik ve tüm salon sporları açıkta neden futbol kapalı? Ekmeğini sadece futboldan ve antrenörlükten kazananların durumu ne olacak? Bu virüs sadece futbolda mı var?"

Veliler de memnun değil

Futbol  okulunda çocukları antrenman yapan bazı veliler ise, "3 aylık süreçte futbol okullarında pozitif bir vaka ile karşılaşmadık. Biz veliler olarak futbol okullarının  koronavirüs sürecinde kapatılması kararından memnun değiliz."

Ordu Hayat/Tevfik Kul

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ÇAY OCAKLARI DA BİTTİ
ÇAY OCAKLARI DA BİTTİ
VAKALAR, YENİ YASAKLARI İŞARET EDİYOR!
VAKALAR, YENİ YASAKLARI İŞARET EDİYOR!