Advert

BEŞİKTAŞ FUTBOL OKULU SAHAYA İNDİ

BEŞİKTAŞ FUTBOL OKULU SAHAYA İNDİ
BEŞİKTAŞ FUTBOL OKULU SAHAYA İNDİ Admin
Bu içerik 0 kez okundu.

Ordu Beşiktaş Futbol Okulu, yeni sezon öncesinde hazırlıklarına başladı. Birbirinden tecrübeli antrenörleri bünyesinde barındıran Siyah Beyazlılar, bundan önce olduğu gibi bundan sonra da Türk futboluna çok sayıda sporcu kazandırmayı hedefliyor.

Geçtiğimiz sezonlarda çok sayıda gence futbolu sevdiren ve futbolcu yetiştiren Ordu Beşiktaş Futbol Okulu, 2020-2021 sezonu için sıkı hazırlanıyor.

Ordu Beşiktaş Futbol Okulu, yeni sezon öncesinde Genel Koordinatör Gökşin Çelik önderliğinde antrenörler Mutlu Demir, Fatih Çelebi ve kaleci antrenörü Hamdi Demir ile beraber ilk antrenmanını yaptı.

İlk idmana çok sayıda sporcu katılırken, futbol okulu tarafından oyuncular sahaya alınmadan önce ateşleri ölçülüyor. Dezenfektan konusuna da dikkat edildiği görüldü.

"Sporcularımız bizim için önemli"

Ordu Beşiktaş Futbol Okulu Sorumlusu Gökşin Çelik, yeni sezonu önlemler alarak açtıklarını belirterek; "Ordu Beşiktaş Futbol Okulu olarak yeni sezon öncesinde sahaya indik ve ilk antrenmanımızı yaptık. İyi bir teknik ekibe sahibiz. Bizler Ordu Beşiktaş Futbol Okulu ile yeni futbola başlayan miniklere futbolu sevdirecek çalışmalar yaparak gelişmelerine olumlu etki sağlamak istiyoruz. Oluşturacağımız futbolcu kaynağı ile Ordu ve Türk Futbolu için parlayan yetenekleri ortaya çıkarma hedefindeyiz. Futbol oynamak ve öğrenmek isteyen herkese kapımız açık" dedi.

Ordu Hayat/Tevfik Kul

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"SAĞLIK MÜDÜRÜ NE İŞ YAPIYOR?"
ŞEHRİMİZ ORDU KİTABI
ŞEHRİMİZ ORDU KİTABI