Advert

“BAL’DA DA ÜST SIRALARA OYNAMAK İSTİYORUZ”

“BAL’DA DA ÜST SIRALARA OYNAMAK İSTİYORUZ”
“BAL’DA DA ÜST SIRALARA OYNAMAK İSTİYORUZ” Admin
Bu içerik 0 kez okundu.

 

Spor Toto Bölgesel Amatör Lig’in çiçeği burnunda ekiplerinden Ulubey Belediyespor’da Başkan Soner Poyraz, yeni sezon öncesinde kongre kararı aldıklarını belirterek, güçlü bir yönetimle BAL Ligi’nde mücadele edeceklerini dile getirdi.

Ulubey Belediyespor’un nihayet Bölgesel Amatör Lig hedefine ulaştığını aktaran Poyraz, yeni sezonda iyi bir kadro kurarak ilk sezonlarında üst sıralarda yer almak istediklerini söyledi.

“Başardık”

Başkan Poyraz; “Ulubey Belediyespor ve Orduspor 1967 Futbol Kulübü’ne Bölgesel Amatör Lig hayırlı olsun. Ulubey olarak 10 yıldır Ordu 1.Amatör Küme’de hep finallere oynuyorduk. İstikrarımız vardı ama bir türlü BAL Ligi’ne çıkamıyorduk. Ama bu yıl tarihimizde ilk defa BAL Ligi’ne çıkmayı başardık. Mutlu ve gururluyuz” dedi.

“Kongre kararı aldık”

Yeni bir yapılanma içerisine gireceklerine değinen Poyraz; “BAL Ligi’nde ilk yılımız olacağı için daha iyi bir hava ve ivmeyle iyi bir takım kurup üst sıralarda mücadele etmek istiyoruz. Bunun için yapılanmamız lazım. Zaten seçimli kongre kararı aldık. Daha iyi ve güçlü bir yönetim oluşturmak istiyoruz. Ordumuzu en iyi şekilde temsil etmek istiyoruz” diye konuştu.

“Türkcan’ın emeği büyük”

Şampiyonlukta Ulubey Belediye Başkanı İsa Türkcan’ın emeğinin büyük olduğunu aktaran Poyraz; “Başkan Türkcan, 10 yıldır yönetimin içerisindeydi. Zaten sporun içinden geliyor. O belediye başkanı olunca ben de kulüp başkanı oldum. Kulübümüze çok büyük katkıları oldu. Onun da katkılarıyla ekip halinde şampiyon olarak Bölgesel Amatör Lig’e çıkmayı başardık.

Ordu Hayat/Tevfik Kul

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"SAĞLIK MÜDÜRÜ NE İŞ YAPIYOR?"
ŞEHRİMİZ ORDU KİTABI
ŞEHRİMİZ ORDU KİTABI