Advert

AZİZ HOCA'YA ANLAMLI ZİYARET

AZİZ HOCA'YA ANLAMLI ZİYARET
AZİZ HOCA'YA ANLAMLI ZİYARET Admin
Bu içerik 0 kez okundu.

Ordu Gençlik ve Spor Müdürü Mustafa Genç ve beraberindekiler, antrenörlükte 62 yılı geride bırakan Ordu amatörünün efsane antrenörü Aziz Tokat'ı ziyaret ettiler.

Antrenörlükte 62 yıl...

Mustafa Genç'in yanı sıra ziyarette Futbol İl Temsilcisi Ali Osman Osma, Ordu Amatör Futbol Kulüpleri Federasyonu Genel Sekreteri Metin Kır, Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği Ordu Şubesi Genel Sekreteri Onur Aksu, Antrenör Adem Aksoy yer aldı.

"Ben de Aziz hocanın sporcusuyum"

Ordu Gençlik ve Spor Müdürü Mustafa Genç, kendisinin de Aziz Tokat'ın bir sporcusu olduğunu söyleyerek; "Aziz Tokat hocam, 62 yıldır Ordu amatör sporuna hizmet ediyor. Yüzlerce sporcu yetiştirdi. İçlerinden biri de benim. Hocamdan Allah razı olsun. İnşallah hocamın meslek aşkı devam eder. Daha çok yeni gençler yetiştirmenizi diliyorum" dedi.

Gerçekleştirilen ziyaretten ötürü Mustafa Genç ve beraberindekilere teşekkür eden efsane antrenör Aziz Tokat, sağlığı el verdiği sürece Ordu amatörüne hizmet etmeye devam edeceğini söyledi.

"Sporcularımla olmak bana güç veriyor"

62 yıldan bu yana işini severek yaptığını aktaran tecrübeli çalıştırıcı; "Futbolda öncelik gençlere önem vermek olmalı. Ben 62 yıldır bunu yapıyorum. Yüzlerce sporcu yetiştirdim. Emek verdiğim sporculardan 3 büyüklere gidenler oldu. Sayısızca sporcum Orduspor'da forma giydi. Başka takımlar profesyonel olanlar oldu. Amatörde forma giyip iş sahibi olan futbolcularım da var. Bir işi sevmek önemli. Ben futbolu seviyorum, gençleri seviyorum. Onlarla birlikte olmak bana güç veriyor. Gücüm yettiği kadar da sporcularımın yanında olacağım" dedi.

Ordu Hayat/Tevfik Kul

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KUPADA DİŞLİ RAKİP!
KUPADA DİŞLİ RAKİP!
ÖNER ABİYE SON GÖREV
ÖNER ABİYE SON GÖREV