Advert

AMATÖRÜN BAŞKENTİ NAKDİ YARDIM BEKLİYOR!

AMATÖRÜN BAŞKENTİ NAKDİ YARDIM BEKLİYOR!
AMATÖRÜN BAŞKENTİ NAKDİ YARDIM BEKLİYOR! Admin
Bu içerik 0 kez okundu.

Ordu Büyükşehir Belediyesi, spor alanında yaptığı yatırımlarla Ordu’yu amatör sporların başkenti yapmayı hedeflerken, amatör spor kulüpleri ise söz verilen nakdi yardımın ödenmesini istiyor.

19 ilçeye yıl sonuna kadar çok amaçlı spor sahası kazandırmayı hedefleyen Büyükşehir Belediyesi, Perşembe, Mesudiye, Kabataş ve Aybastı ilçelerinden sonra Ulubey ilçesinde de çok amaçlı spor sahasını hizmete sundu.,

"Amatörün yanında olacağız"

Başkan Hilmi Güler, "Ordu Büyükşehir Belediyesi olarak ilçelerimizde spor yatırımlarına devam ediyoruz. Bu çalışmayı yaparken önceliğimiz çocuklarımızın ve gençlerimizin kötü alışkanlıklardan uzak kalarak spor yapabilmelerini sağlamaktı. Diğer önceliğimiz ise Ordu’nun tüm ilçelerinde amatör sporlara destek vermektir. Büyükşehir Belediyesi olarak dün olduğu gibi bundan sonra da amatör sporun yanında olacağız" dedi.

Ordu Büyükşehir Belediyesi, amatör spor kulüplerin yanında olacağını açıklayıp Ordu’yu amatör sporların başkenti yapmayı hedeflediğini açıklarken, amatör spor kulüpleri ise kendilerine söz verilen nakdi desteği bekliyor.

Mart ayında verilmesi beklenen nakdi yardım sözünün üzerinden 6 ay geçmesine karşın hala ödemeler yapılmazken, amatör kulüpler yeni sezon öncesinde kara kara düşünüyor.

Haber merkezi

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KUPADA DİŞLİ RAKİP!
KUPADA DİŞLİ RAKİP!
ÖNER ABİYE SON GÖREV
ÖNER ABİYE SON GÖREV