Advert

Altyapı emin ellerde

Altyapı emin ellerde
Altyapı emin ellerde Admin
Bu içerik 0 kez okundu.

Bölgesel Amatör Lig ekiplerinden Ünye 1957 Spor'da altyapı Metin Tamtürk'e emanet edildi.

Ünye'de altyapı anlamında futbola önemli katkılarda bulunan Ünye Futbol Kulübü Başkanı Metin Tamtürk, Ünye 1957 Spor altyapı sorumluluğu görevine getirildi.

"Yol arkadaşımız olacak"

Ünye 1957 Spor Başkanı Mehmet Ali Durak, "Yıllarca profesyonel liglerde mücadele eden Ünyespor’umuz belki de sağlam bir altyapısı olmadığı için amatör liglere kadar düştü. Bugüne kadar Ünye 1957 Spor Kulübü’nün ne yazıkki yeterli bir altyapısı olmamış. Bizim de altyapı için iki önceliğimiz var. Birincisi Ünye futbolunu tekrar hak ettiği yere getirmek ve ikincisi her anlamda güçlü bir altyapı tesis etmek. Bu görev için Metin Tamtürk hocamızı yol arkadaşı olarak isteyip, bizimle çalışması için rica ettik. O da sağ olsun ricamızı kabul etmekten öte bizimle birlikte taşın altına elini koyacağını belirtti. Kendisinden Ünye 1957 Spor altyapısını yeniden dizayn etmesini ve gerçekleştirdiği başarılı çalışmaları bu çatı altında da devam ettirmesini istiyoruz. Bunun için elimizden gelen tüm gayreti göstereceğimizi belirtmek isterim" dedi.

"Güç katmaya geldim"

Ünye 1957 Spor Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Altyapı Sorumlusu olarak göreve başlayan Metin Tamtürk ise,"Ünyespor’da dün arkadaşlarımız görev yapıyordu.Bugün görev sırası bizde.Yarın da başkaları olacak. Bu bir bayrak yarışıdır.Ama önemli olan bu görevi kutsal görerek en iyi şekilde hizmet etmektir.Ben de bu genç yönetime güç katmaya geldim.İnşallah Ünye’de futbolu tekrar ayağa kaldırıp hem Ünyespor’u hak ettiği yere hem de gelecekte Ünyespor’da Ünye’li gençlerin de forma giydiği bir takım oluşturmak istiyoruz.Ancak bunu tüm Ünye’lilerin desteği ile başarabileceğiz." diye konuştu.

Haber merkezi

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
100'ER 100'ER ÖLÜYORUZ!
100'ER 100'ER ÖLÜYORUZ!
BAŞKAN HAYATINI KAYBETTİ
BAŞKAN HAYATINI KAYBETTİ