GÜNCEL
Giriş Tarihi : 19-04-2021 08:05   Güncelleme : 19-04-2021 08:05

ZİNCİRLEME MUTLULUK...

ZİNCİRLEME MUTLULUK...

 

Yıldızlı Mahallesi’nde yol kenarına terk edilen 6 yavru köpeğe Bol ailesi sahip çıktı. Bol ailesine de Altınordu Belediyesi ulaşarak yavru köpeklere yuva yaptılar.

Yıldızlı Mahallesinde yaşayan Kader ve Barış Bol çifti, Altı yavru köpeğin bir çuval içerisinde yol kenarına terk edildiğini ve kendilerinin yavruları sahiplenerek evlerine götürdüklerini sosyal medya aracılığı ile duyurmaları üzerine Başkan Aşkın Tören’in talimatıyla Altınordu Belediyesi ekipleri harekete geçti.

Yuva ve mama belediyeden

Yıldızlı Mahallesine ulaşan Altınordu Belediyesi Sokak Hayvanları Koruma ve Besleme ekipleri, Bol çiftine duyarlı davranışlarından dolayı Altınordu Belediye Başkanı Aşkın Tören’in selamlarını ve teşekkürlerini ilettiler. Yavru köpekler için mama desteğinde bulunan ekipler teslim ettikleri köpek kulübesi ile sevimli patileri yuva sahibi de yaptılar. Ayrıca bölgeye ekiplerce mama odağı da yerleştirildi.

            Tören telefonla teşekkür etti

Altınordu Belediye Başkanı Aşkın Tören de Kader ve Barış Bol çiftini telefonla aradı. Başkan Tören, “Her can bize emanet şiarıyla bu şehre hizmet eden bir Belediye Başkanı ve aynı zamanda bu şehrin bir evladı olarak Bol ailesinin insani hassasiyetlerini tebrik edip duyarlılıkları için kendilerine teşekkürlerimi ilettim. Bu konularda ki hassasiyetimiz en üst düzeyde devam edecek” dedi. Haber merkezi