SPOR
Giriş Tarihi : 05-10-2021 23:58   Güncelleme : 05-10-2021 23:58

Zemin sıkıntısı!

Zemin sıkıntısı!

Orduspor 1967 Futbol Kulübü Başkanı Savaş Şimşek ve Teknik Direktör Telat Özden, 19 Eylül Stadyumu zemininin çok bozuk olduğunu ve bu durumun sakatlıklara sebebiyet verebildiğini söylediler. 

Haftada iki müsabaka oynanan 19 Eylül Stadyumu'nda zeminde deforme olmalar başlarken, kulüpler, zemine bir çare bulunmasını istedi.

"Bu sahalar bize yakışmıyor"

Başkan Savaş Şimşek; "19 Eylül Stadyumu'nun zemininin ciddi anlamda bozuk olduğuna şahit olduk. Yürünecek bir halde değildi. Saha çok kötü. Bir an önce gençlik spor il müdürümüz ve yetkililer gerekeni yapmalıdır. Üzerimize bir şey düşerse biz de yapmaya hazırız. Ama Ordu şehri bu sahalarla anılmamalı. Bu çocuklar bizim servetimiz. Bu sahalar bize yakışmıyor" dedi.

"İnşallah yeni stada geçeriz"

Teknik Direktör Telat Özden ise; "Ağrıspor maçında 3 tane oyuncumuz sakatlandı. İnşallah en kısa zamanda dönerler. Sonuçta biz 30 kişiyiz. Diğer oyuncularımız da en iyi şekilde oynayacaktır. Ama üzüntülüyüz. Zeminimiz biraz bozuk. Çünkü bir hafta 52 Orduspor bir hafta biz oynuyoruz. İnşallah bir an önce yeni stadımıza geçeriz" diye konuştu.

Haber merkezi