SPOR
Giriş Tarihi : 01-10-2021 23:19   Güncelleme : 01-10-2021 23:19

ZAFER ÖZTÜRK, KUMRU İLE ANLAŞTI

ZAFER ÖZTÜRK, KUMRU İLE ANLAŞTI

Orduspor'un yanı sıra Ordu'da birçok amatör futbol takımını da çalıştıran Teknik Direktör Zafer Öztürk, 2021-2022 sezonu öncesinde Ordu 1.Amatör Küme ekiplerinden Kumru Belediyespor'un başına geçti.

Ordu'nun en tecrübeli teknik adamlarından biri olan Zafer Öztürk, artık Kumru Belediyespor'un başarısı için çalışacak.

"Kumruspor'un başarısı için çalışacağım"

Zafer Öztürk, Kumru Belediyespor ile anlaştığını şu sözlerle duyurdu; "Geçtiğimiz sezon Bölgesel Amatör Lig ekiplerinden Ordugücü takımını çalıştırmıştım. Ancak pandemiden dolayı lige katılamadık. Yeni sezon içinse geçmiş dönemde şampiyon yaptığım Kumru Belediyespor ile anlaşmış bulunuyorum. Ordugücü takımına da başarılar diliyorum. Yeni sezonda Kumru Belediyespor'u hak ettiği yerlere getirmek için mücadele vereceğiz. Daha önce başarmıştık, yine yaparız. Kumru Belediyespor'a hayırlı olsun" dedi.

Çok sayıda takımı çalıştırdı

Antrenörlük kariyerinde birçok takımı çalıştıran Zafer Öztürk, en büyük etkiyi Tarımspor’da bıraktı. Tarımspor’u uzun yıllar çalıştıran başarılı çalıştırıcı, Gölköyspor, İkizce Belediyespor, Kumruspor, Ünye 1957 Spor’u çalıştırdıktan sonra Orduspor altyapısında görev aldı. BAL Ligi’nde Orduspor’un başında yer aldıktan sonra geçen da Ordugücü'nü (Altınordu Belediyespor) çalıştırdı.

Ordu Hayat/Tevfik Kul