SPOR
Giriş Tarihi : 13-10-2021 23:50   Güncelleme : 13-10-2021 23:50

YURDAŞAN TUT, DİKKATLERİ ÜZERİNE TOPLADI

YURDAŞAN TUT, DİKKATLERİ ÜZERİNE TOPLADI

Transfer döneminde kadrosunu güçlendirmeye devam eden Bölgesel Amatör Lig ekiplerinden Ulubey Belediyespor, Orduspor 1967 Futbol Kulübü'nden 19 yaşındaki başarılı kanat oyuncusu Yurdaşan Tut ile anlaşmaya vardı. Genç, oyuncu kampta gösterdiği performansla beğeni topladı.

Gelecek vaat eden oyunculardan biri olarak gösterilen Yurdaşan Tut, Ulubey Belediyespor'un başarısı için ter dökecek.

2019-2020 sezonunda forma giydiği Orduspor 1967 Futbol Kulübü ile Ordu 1.Amatör Küme'de şampiyonluk yaşayan Yurdaşan, Ulubey Belediyespor ile de başarılı olmak istiyor.

Oynadığı takımlarda tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Yurdaşan Tut, hem sol hem de sağ kanatta forma giyebiliyor.

Artık Ulubey'de...

Ulubey Belediyespor'un başarısı için mücadele edeceğini aktaran başarılı kanat oyuncusu, "İyi bir kadroya sahibiz. Takımda arkadaşlık çok iyi. Ulubey Belediyespor'un hak ettiği yere gelmesi için var gücümle mücadele edeceğim" dedi.

Teknik Direktör Yalçın Gürsoy'un da güvenini almayı başaran Tut, takıma faydalı olup daha üst liglerde mücadele etmek istiyor.

Kariyeri

Futbola Orduspor'da başlayan altyapısında 6 sezon forma giyen 19 yaşındaki oyuncu, 52 Orduspor Futbol Kulübü'nde bir sezon geçirdikten sonra Orduspor 1967 Futbol Kulübü ile 1. Amatör Küme'de şampiyonluk yaşadı. Son olarak da Bölgesel Amatör Lig ekiplerinden Ulubey Belediyespor ile anlaştı.

Ordu Hayat/Tevfik Kul