SPOR
Giriş Tarihi : 13-10-2021 23:55   Güncelleme : 13-10-2021 23:55

YİNE FATSA YİNE BERABERLİK!

YİNE FATSA YİNE BERABERLİK!

Fatsa Belediyespor, TFF 3.Lig 1.Grup 7. haftasında evinde konuk ettiği  Bergama Belediyespor ile 0-0 berabere kalarak üst üste ikinci beraberliğini aldı.

Fatsa Belediyespor ile Bergama Belediyespor Fatsa İlçe Stadı'nda karşı karşıya geldi. Her iki takım da gol atamayınca müsabaka golsüz beraberlikle tamamlandı.

Fatsa Belediyespor karşılaşmaya şu ilk 11 ile başladı: Ömürcan Çavuşoğlu, Ekrem Çalışanlar, Enver Yıldız, Emrah Günaydın, Tahir Kurtuluş, Mustafa Değirmenci, Ömer Memiş, Ramazan Üzer, Hüseyin Atalay, Oğuzhan Birben, Ahmet Baykal.

Bergama Belediyespor ise Deniz Çörtlen, Yusuf Orhan, Hamit Kurt, Tayfun Sabri Gümüşoğlu, Burak Özbakır, Fikret Topaloğlu, Gökhan Cingirt, Muhammet Sait Özvardar, Alpay Cin, Kuban Altunbudak, Yunus Ünsal ilk 11'iyle sahaya çıktı.

Gol sesi çıkmadı

Fatsa Belediyespor, ev sahibi olmanın da avantajını kullanarak müsabakaya atak başladı. İleri uçta Ahmet Baykal, bir net pozisyondan yararlanamadı. Orta sahadan Hüseyin Atalay ve Oğuzhan Birben ileri uca destek verse de golü bulamadılar. Bergama Belediyespor ise yakaladığı kontra atakta Yunus Ünsal ile net bir gol kaçırdı. Soyunma odasına golsüz eşitlikle girildi.

İkinci devreye etkili başlayan Fatsa Belediyespor, Mustafa Değirmenci'nin şutunda gole çok yaklaştı ancak kaleci gole izin vermedi. Ordu temsilcisi, baskısını sürdürmesine karşın kalabalık Bergama savunmasını aşmak kolay olmadı. Bergama ise ani ataklarla öne geçmeye çalıştı. Son anlarda baskıyı iyice artıran Fatsa Belediyespor, aradığı golü bulamayınca müsabaka 0-0 berabere tamamlandı.  

Bu sonuçla Fatsa Belediyespor, puanını 7'ye çıkartarak 12. sırada haftayı kapatırken, Bergama Belediyespor ise 6 puanla 15. sırada yer aldı.

Haber merkezi