GÜNCEL
Giriş Tarihi : 11-10-2021 23:15   Güncelleme : 11-10-2021 23:15

YIKIM BELEDİYESİ!

Emek Partisi Altınordu İlçe Başkanı Yusuf Kaya, Ordu Büyükşehir Belediyesi’nin yıktığı iskelenin yapımının durdurulma gerekçesini sorarak, “Ordu Büyükşehir Belediyesi yönetimi halkın parasını çarçur ediyor” diyerek tepki gösterdi.

YIKIM BELEDİYESİ!

Ordu Büyükşehir Belediyesi binası karşısındaki tarihi iskelenin yıkılması sonrası yeniden yapılmasının durdurulmasının nedenlerini sorgulamak için yıkılan iskele alanında basın açıklaması yapan Başkan Yusuf Kaya, "Ordu Büyükşehir Belediyesi yaptığı çalışmalarda günübirlik projelerle halkın parasını çarçur ediyor, yandaşlara para kazandırıyor. Bir proje yapıyor sonra nedensiz iptal ediyor. Ya da ne yapılacağı belli olmadan yıkım yapıyor.” dedi.

"İskele yapımı neden durdu?

İskele ve üzerindeki restoranın oldu bittiye getirilerek yıkıldığını söyleyen Kaya, sözlerini şöyle tamamladı; "Yıktınız, yeniden yapmaya başladınız. Şimdi neden durdu? Bu nasıl proje? Etüt çalışması yapılmadı mı? Yapıldıysa yanlış mı hesap yapıldı?  Başka bir proje mi yapmak istediğiniz için mi durdurdunuz? Başka bir proje varsa nedir? Sorular çoğaltılabilir. Bu konuda halka bir açıklama yapmak zorunda değil misiniz? Yapboz çalışmalarınız nedeniyle halktan özür dileyecek misiniz?"

Ordu Hayat/Tevfik Kul