GÜNCEL
Giriş Tarihi : 16-07-2021 08:05   Güncelleme : 16-07-2021 08:05

YENİDEN REFAH KONGREYE GİDİYOR

YENİDEN REFAH KONGREYE GİDİYOR

Yeniden Refah Partisi Ulubey Kurucu İlçe Başkanı Ahmet Yılmaz, 24 Temmuz 2021 tarihinde olağan genel kurula gideceklerini söyledi.

Pandemiden dolayı bir türlü gerçekleştiremedikleri Yeniden Refah Partisi Ulubey İlçe Kongresi'nin 24 Temmuz'da yapacaklarını aktaran Yılmaz, çalmadık kapı bırakmayacaklarını söyledi.

İlçe yönetim kurulu kararınca kongrenin 24 Temmuz 2021 Cumartesi günü saat 11:00-17:00 saatleri arasında parti binasında gerçekleştirileceğini belirten Yılmaz, çoğunluk sağlanamaması durumunda bir gün sonra aynı yer ve saatte çoğunluğa bakılmaksızın yapılacağını dile getirdi.

"Sıkmadık el bırakmayacağız"

Yeniden Refah Partisi'ne Ulubey'de büyük bir ilgi ve teveccüh olduğuna değinen Yılmaz; "Yeni bir parti olmamıza rağmen Erbakan hocamızın emanetini devam ettirdiğimiz için Ulubey halkı partimize büyük bir önem veriyor. Pandemiden dolayı tam anlamıyla sahaya inememiş olmamıza rağmen yaklaşık 400 üyemiz var. Bu üye sayımız daha da artacak. Kongre sonrasında Ulubey'de çalmadık kapı, sıkmadık el bırakmayacağız. Ulubey'de en az 2 bin üyeye ulaşmak istiyoruz. 2023 seçimlerinde Yeniden Refah Partisi'ni Ulubey'de birinci parti yaparak halkımıza hizmet etmek istiyoruz." dedi.

Ordu Hayat/Tevfik Kul