GÜNCEL
Giriş Tarihi : 15-02-2021 09:10   Güncelleme : 15-02-2021 09:10

YENİ MALİ MÜŞAVİRLER RUHSATLARINI ALDI

YENİ MALİ MÜŞAVİRLER RUHSATLARINI ALDI

SMMM Yeterlilik sınavında başarılı olup Ordu Mali Müşavirler Odasına kayıt yaptıran 3 meslek mensubuna ruhsatları takdim edildi.

Meslek Mensupları; SMMM Ayberk Gökbayrak’ın SMMM Ruhsatı Ordu Mali Müşavirler Odası Başkanı Bahadır Baş, Büro Tescil Belgesini Oda Saymanı Dursun Serdar Yıldıran, SMMM Gökhan Erdem’in SMMM Ruhsatını Ruhsatı Ordu Mali Müşavirler Odası Başkanı Bahadır Baş Büro Tescil Belgesini Oda Yönetim Kurulu Üyesi Tuğba Kılıç, SMMM Muhammet Türk’ün SMMM Ruhsatını Ordu Mali Müşavirler Odası Başkan Bahadır Baş, Büro Tescil Belgesini Oda Başkan Yardımcısı Orhan Murat Gür takdim etti.

Ordu Mali Müşavirler Odası Başkanı Bahadır Baş; "Zorlu bir eğitim süreci ve maratonunun ardından mesleğe yeni adım atan meslektaşımıza serbest muhasebeci mali müşavirlik ruhsatlarını teslim edeceğiz.. Ülkemizin ve Ordu ekonomisinin nabzını tutan önemli bir meslek grubuyuz. Sizler böyle büyük bir camiaya bugün dahil oldunuz. Mali müşavirlik ve yeminli mali müşavirlik mesleğinin yetki ve sorumluluklarının, ülkemizde de uluslararası standartlara uygun olarak düzenlenmesi en büyük beklentimizdir. Meslek mensupları olarak, sürekli ertelenen ve büyüyen sorunlarımızın artık çözülmesini istiyoruz. Bunun için tüm alanlarda sorunlarımızı çözüm önerilerimizi ilgililerle paylaşıyoruz." dedi.

Haber merkezi