GÜNCEL
Giriş Tarihi : 25-03-2021 08:10   Güncelleme : 25-03-2021 08:10

YENİ HASTANENİN YOLLARI AÇILIYOR

YENİ HASTANENİN YOLLARI AÇILIYOR

 

Vali Tuncay Sonel, Ordu Üniversitesi tarafından tahsis edilen arsa üzerine, Sağlık Bakanlığı tarafından yapılacak olan ve önümüzdeki yıl tamamlanacak Ordu Şehir Hastanesi inşaat alanında incelemelerde bulundu.

Ziyaret esnasında Büyükşehir Belediyesi ve bazı kamu kurumlarının iş makineleri ile birlikte hastane inşaatına giden yolun yapımını başlatan Vali Sonel, “Kısa sürede yapılması planlanan Şehir Hastanemizin ulaşım yollarının da eş zamanlı olarak yapılması konusunda ilgili kurumlarla işbirliği ve istişare halinde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bugün itibariyle Şehir Hastanesi inşaatının zemin kazı çalışmalarına başlanmış oldu. İlimize hayırlı olsun. Emeği geçenlerden Allah razı olsun. Yüklenici firmaya her konuda yardımcı olan Ordu Büyükşehir Belediye Başkanımıza, Ordu Üniversitesi Rektörümüze ayrıca teşekkür ediyorum” dedi.

Vali Tuncay Sonel’e, Ordu Üniversitesi (ODÜ) Rektörü Prof. Dr. Ali Akdoğan, Ordu Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Coşkun Alp, yüklenici firma Şantiye Şefi Dündar Kadanalı eşlik etti. Haber merkezi