SPOR
Giriş Tarihi : 16-09-2021 23:21   Güncelleme : 16-09-2021 23:21

YARIŞLAR NEFES KESTİ

YARIŞLAR NEFES KESTİ

Yeni hizmete giren Durgun Su Sporları Merkezi ve Kamp Alanında Ordu Büyükşehir Belediyesi ve Türkiye Kano Federasyonu iş birliğinde yapılan Ordu Büyükşehir Belediyesi Başkanlık Kupası ve TOHM Performans Değerlendirme Yarışları tamamlandı.

13 ilden 27 kulüp ve 187 sporcunun katılımlarıyla Ordu Durgun Su Sporları Merkezi’nde gerçekleştirilen yarışlarda yoğun bir çekişme yaşandı. Çeşitli parkurlarda kürek çeken sporcular sporseverler tarafından büyük destek gördü. Heyecanlı yarışların ardından dereceye giren sporcular ise madalya ve kupalarını düzenlenen törenle aldı.

Yarışmalarda en çok birincilik, ikincilik ve üçüncülük elde ederek kupa alan kulüpler Erkeklerde 1. Bursa Büyükşehir Belediyespor Kulübü, 2. Çarşamba Belediyesi Spor Kulübü ve 3. Adana Gençlik ve Spor Kulübü olurken Kadınlarda ise 1. Bursa Büyükşehir Belediye Spor Kulübü, 2. Gündoğdu Su Sporları Kulübü ve 3. Şanlıurfa Fırat Gençlik ve Spor Kulübü oldu.

Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Celal Tezcan, “Herkes şahit olsun ki ilerleyen zamanda burası uluslararası su sporları platformu olacak” dedi.

Haber merkezi