SPOR
Giriş Tarihi : 13-09-2021 23:55   Güncelleme : 13-09-2021 23:55

Veteranlar kupayla döndü

Veteranlar kupayla döndü

Ankara Polatlı Belediye Başkanlığı tarafından organize edilen Sakarya Zaferi 100. yıl masterlar futbol turnuvası 2-5 Eylül tarihleri arasında gerçekleştirildi. Turnuvada Ünye Şöhretler ve Veteranlar Kulübü de mücadele etti.

Ünye Şöhretler ve Veteranlar Kulübü, Sakarya Zaferi 100. Yıl turnuvanasına katılırken, güzel mücadelesiyle dikkat çekti.

Sakarya Zaferi’nin 100.Yılı sebebiyle Ankara Polatlı’da Veteranlar Turnuvası düzenlendi. Veteranlar Futbol Turnuvası’nda ise Ordu’dan Ünye Masterlar ve Veteranlar davet edilirken, yeşil-beyazlı ekip gösterdiği performansla alkış aldı. Ordu futbolunun önemli isimlerini kadrosunda bulunduran kaptan Murat Ülgen önderliğindeki Ünye Masterlar ve Veteranlar, turnuvada Anlara Polatlı Veteranlar’ı 5-0 ve Çanakkale Veteranları’ı 4-1 yenerek kupayı aldı.

Turnuvada İlimizi temsil eden Ünye Şöhretler ve Veteranlar Kulübün Başkanı Murat Ülgen, şunları söyledi; "2-5 tarihleri arasında Ankara Polatlı Belediye Başkanlığı tarafından organize edilen Sakarya Zaferi 100. Yıl Masterlar Futbol turnuvasına katıldık. Sivas, Mardin, Çanakkale, Adana, Ankara ve Ordu Ünye Veteranlar takımlarımız Polatlı İlçe Stadyumunda karşı karşıya geldi. Sakarya Meydan Muharebesi 100. Yıl kutlamalarına destek vermek, doyasıya kutlamak için Ankara’daydık. İlimiz ve ilçemizi centilmence en güzel şekilde temsil ettik"

Haber merkezi