GÜNCEL
Giriş Tarihi : 16-05-2021 22:00   Güncelleme : 16-05-2021 16:00

VALİDEN BAYRAM ZİYARETLERİ

VALİDEN BAYRAM ZİYARETLERİ

 

Vali Tuncay Sonel, Ramazan Bayramını şehit aileleri ve gazilerimize ayırdı. “Her daim yanınızda ve emrinizdeyiz” hatırlatmasında bulundu.

Ordu Valiliği görevine başladığı ilk günden itibaren şehit, gazi, dul, yetim, öksüz, hasta, yaşlı ve ekonomik yoksunluk içinde bulunan ailelere ayrı bir önem veren ve evlerinde ziyaret ederek hatırlarını sormaya devam eden Vali Tuncay Sonel, bayramda da onları unutmadı.

Vali Sonel bayramda: Şanlıurfa'nın Viranşehir ilçesinden Ankara’ya göreve giderken geçirdiği trafik kazası sonucu yanında bulunan 2 yaşındaki oğlu Aykut Medin ile birlikte hayatını kaybederek şehit olan Jandarma Astsubay Kıdemli Üst Çavuş Ogün Medin’in eşi Gülseren Medin, görevi başında trafik kazasında şehit olan Polis Memuru Yakup Arslan’ın oğlu Ömer Arslan’ı, eşinin şehit haberini aldığında henüz 2 yaşında ve 15 günlük olan iki çocuğuyla kalan şehit Bayram Gümüş’ün eşi Muteber Gümüş’ü, Hakkari’de bölücü terör örgütü ile girilen silahlı çatışmada şehit düşen P.Uzm.Çvş.Oral Marangoz’un eşi Güler Marangoz’u, Diyarbakır Lice Abalı Karakolunda mevziye sızmaya çalışan bölücü terör örgütü mensuplarının el bombası atması sonucu yaralanan Gazi Ali Temel Sayan’ı, Trabzon Araklı’da operasyon sırasında yaralanan Jandarma Er Gazi Hüseyin Öztürk’ü, Hakkari Dağlıca'da operasyon sırasında kafasına kaya parçasının düşmesi sonucu yaralanan Gazi Uzm. Çvş. Olgun Gülmez’i, Kars Kağızman'da trafik kazası sonucu yaralanarak belden aşağısı felç olan Gazi Volkan Karacan'ı, Ağrı’nın Doğubeyazıt ilçesinde bölücü terör örgütü mensuplarıyla girilen çatışmada şehit olan P. Uzm. Çvş. Ceyhun Arslantürk’ün annesi Ümmü Gülsüm ve babası Cumhur Arslantürk’ü, Şırnak’ta bölücü terör örgütü mensupları ile girilen çatışmada şehit olan P. Er Ümit Doğan’ın annesi Ümran Doğan’ı, İstanbul’da görev yaptığı sırada çıkan çatışmada şehit olan Polis Memuru Ercan Göktepe’nin annesi Selime Göktepe’yi, İstanbul’da görevi başında geçirdiği trafik kazası sonucu şehit düşen Komiser Yardımcısı Tarkan Biber’in annesi Sema Biber’i ziyaret etti. Haber merkezi