GÜNCEL
Giriş Tarihi : 08-11-2021 08:29   Güncelleme : 08-11-2021 08:29

ÜST ÜSTE 7. KEZ BAŞKAN SEÇİLDİ

Türk Tarım Orman-Sen Ordu-Giresun Şubesi 7.Olağan Genel Kurulu sonucunda mevcut başkan Hasan Ali Yılmaz, üst üste 7. dönemde de aynı göreve layık görüldü.

ÜST ÜSTE 7. KEZ BAŞKAN SEÇİLDİ

 

Hasan Ali Yılmaz güven tazeledi

TESK Otel'de gerçekleştirilen Türk Tarım Orman-Sen Ordu-Giresun Şubesi 7.Olağan Genel Kuruluna Türkiye Kamu-Sen Ordu İl Temsiclisi Ömer Okumuş, Türkiye Kamu-Sen Şube başkanları, MHP İl Başkanı Naci Şanlıtürk. CHP Ordu İl Başkan Yardımcısı Mehmet Kaptanoğlu ve üyeler katıldı. Gerçekleştirilen genel kurula tek liste halinde giren Hasan Ali Yılmaz, yeniden başkan seçildi.

"Mücadelemizi ilelebet sürdüreceğiz"

Ordu'da Türkiye Kamu-Sen ve diğer konfederasyonların içerisinde de en uzun süredir şube başkanlığı yapan kişi olan Hasan Ali Yılmaz, "Tek liste halinde seçime gitmek gurur verici bir şey. 20 yıldan beri bu şekilde gidiyoruz. Bu insanlarımızın teveccühü. Demek ki sendikal manada bu teşkilattaki mücadelemizde ortaya güzel bir şey koymuşuz ki, insanların teveccühü bu yönde. Bundan sonra bu mücadele hedefine varana kadar sürmek zorunda. Bilhassa o yüzden genç jenerasyona yöneliyoruz ki yarın öbür gün bu kutlu yolda sizler yürüyeceksiniz diye. Dünyanın ve ülkenin gelmiş odluğu çalışma şartlarındaki zor şartları aşabilmek için örgütlü mücadele olmazsa olmazımızdır. Bur örgütlü mücadele emek ve alın teri adına olmalıdır. Güzel ahlaklı, hakkı ve adaleti savunan, hak yemek değil, hakkı tutup kaldırmak için mücadele ediyoruz. Bugüne kadar tertemiz geldik. Bundan sonra da Türk Kamu-Sen ve Tarım Orman-Sen olarak bu mücadelemizi ilelebet sürdüreceğiz. Bugüne kadar hep bizim olsun demedik. İşveren ile çalışan arasındaki otokontrolü sağlayan mekanizma örgütlü bir sendikadır." dedi.

Yönetim Kurulu şu isimlerden oluştu: Hasan Ali Yılmaz, Gökhan Çağlar, Kenan Özcanlı, Rıfat Memiş, Zekeriyya Kırdar, Mustafa Karaköse, Mehmet Demirkılıç.

Denetim Kurulu: Ünal Keskin, Serdar Karayel, Tekin Uzun.

Disiplin Kurulu: Selçuk Bayramoğlu, Davut Bayramoğlu, Fahri Kanber.

Genel Merkez Üst Kurul Delegeleri: Hasan Ali Yılmaz, Ayçin Oruç, Ebru Gümüş, Mustafa Bayramoğlu.

Ordu Hayat/Yılmaz Ülgü