GÜNCEL
Giriş Tarihi : 08-10-2021 23:44   Güncelleme : 08-10-2021 23:44

ÜRETİCİ İÇİN İMECE KART

Türkiye İş Bankası A.Ş. Ordu Şubesi ile Altınordu Ziraat Odası arasında İMECE Kart Üye İşyeri (POS) anlaşması ile oda üyelerinin finansman ihtiyaçlarına yönelik bir iş birliği anlaşması yapıldı.

ÜRETİCİ İÇİN İMECE KART

Türkiye İş Bankası A.Ş. ve Türkiye’nin en büyük ziraat odası olan Altınordu Ziraat Odası arasında, oda üyelerinin tarımsal ihtiyaçlarının uygun finansman modelleriyle karşılanması amacıyla bir İş Birliği Sözleşmesi, yanı sıra Oda’nın ticari işletmesinden üyelerin İmece kartlarıyla yapacakları alışverişlerde kullanılacak POS kapsamında da bir İmece Kart Üye İşyeri Sözleşmesi imzalandı.

Bankanın Ordu Şubesi Müdürü Fatih Mehmet Yazıcı ile Altınordu Ziraat Odası Başkanı Atakan Akça tarafından imzalanan sözleşme ile oda üyelerinin İmece Kart ve Tarım Kredileri ürünlerinden uygun koşullarda faydalanması sağlanacak.

İmece Kart sahibi oda üyeleri, tarımsal üretim faaliyetlerinde ihtiyaç duydukları tohum, gübre, mazot, fide, yem, zirai ilaç ve tarım ekipmanı gibi harcamalarında, faizsiz dönem avantajından yararlanabilecek ve ödemelerini hasatta yerine getirebileceklerdir.

Bankanın Tarım Bankacılığı Pazarlama Bölümü yöneticilerinin de hazır bulunduğu ziyarette: üreticiye sadece kredi desteği ile sınırlı kalmayan, gelişen dijital olanaklarla da çözüm yaratan, kapsamlı ve yenilikçi bir çiftçi uygulaması olan İmeceMobil Uygulaması üzerinden çiftçilerin her türlü sorularına yanıt oluşturan, İŞCEP üzerinden ise Şubeye uğramadan anında krediye erişim imkânı sağlayan bir yapı oluşturulduğu paylaşıldı. Haber merkezi