SPOR
Giriş Tarihi : 18-07-2021 23:41   Güncelleme : 18-07-2021 23:41

Ünye Gücü'nden 'Demir' gibi transfer!

Ünye Gücü'nden 'Demir' gibi transfer!

Türkiye Voleybol Kadınlar 2.Ligi ekiplerinden Ünye Gücü FK Kadın Voleybol Takımı, yeni sezon öncesinde ilk transferini Turkuaz Seramik OBS TED Koleji Kayseri forması giyen 25 yaşındaki orta oyuncu Berna Demirci'yi kadrosuna katarak yaptı.

Yeni sezonda iddialı bir kadro kurup 1.Lig'e çıkmanın hesaplarını yapan Ünye Gücü FK Kadın Voleybol Takımı, ilk takviyeyi gerçekleştirdi.

Geride kalan sezonda Turkuaz Seramik OBS TED Koleji Kayseri forması altında mücadele eden orta oyuncu Berna Demirci, artık Ünye temsilcisi için ter dökecek.

Ünye Gücü FK Kadın Voleybol Takımı'nın yeni transferi Berna Demirci, bir dönem bir başka Ordu temsilcisi Ordu Telekomspor'da da oynamıştı.

Kariyerine Vakıfbank altyapısında başladıktan sonra Galatasaray'da boy gösteren başarılı voleybolcu, burada alt yaş kategorilerinde 4 yıl oynadıktan sonra Ordu Telekomspor'da mücadele etti. Daha sonra sırasıyla Uşakspor, Samsun Anakent, Bolu Belediye Voleybol ve son olarak da Turkuaz Seramik OBS TED Koleji Kayseri takımında forma giydi.

Haber merkezi