SPOR
Giriş Tarihi : 27-08-2021 23:55   Güncelleme : 27-08-2021 23:55

ULUBEY'İN BİR SPOR KULÜBÜ DAHA OLDU

ULUBEY'İN BİR SPOR KULÜBÜ DAHA OLDU

Ulubey ilçesinde bir süre önce çalışmalarına başlanan Ulubey Ohtamış Spor Kulübü resmi olarak kuruldu.

Ulubey Ohtamış Spor Kulübü, 13 Ağustos 2021 tarihi itibariyle resmi tüzel kişiliğe kavuşarak kuruluşunu tamamladı.

Ohtamış Spor Kulübü'nde başkanlığa Ercan İmamoğlu seçilirken, yapılan genel kurul sonucunda da yönetim kurulu oluşturuldu.

Yönetim kurulu şu şekilde oluştu:

Ercan İmamoğlu - Başkan

Ahmet İnanlı - Başkan Vekili

Derviş Onur Küpçük - Mali İşler Başkanı

Emrullah Bal - Sekreter

Türkmen Eker - İdari İşler Başkanı

Aydın Çıtak - Tesis ve Salon Sorumlusu

Enes Çalış - Reklam ve Pazarlama Sorumlusu

Ercan Eker - Altyapı Sorumlusu

Alper Felek - Basketbol Şube Sorumlusu

"Yarışmacı olacağız"

Ulubey Ohtamış Spor Kulübü'nden yapılan açıklamada, şunlara yer verildi; "Uzun zamandır üzerine çalıştığımız, spor kulübü olma projesi artık hayata giçererek Ulubey Ohtamış Spor Kulübünü kurduk. Daha çiçeği burnunda yeni bir kulüb olmamıza rağmen, bizlerin önemli hedefleri var. Özellikle yetiştirdiğimiz sporcuları daha yukarı, profosyonel sportif arenalarda yarışmacı olmaları için çok çalışacağız.

"Bugün basketbol, yarın diğer branşlar"

Bizler spor kulübü olarak başarılı olacağımıza inancımız tamdır. Bizler bugün Basketbol kulübü olma hedefi ile yola çıktık. Zaman içerisinde farklı kategorilerde, farklı spor dallarında da sporcular yetiştireceğiz. Fakat tartışmasız bizlerin önceliği basketbol olacaktır. Çünkü buna koşullanmışız. Bunun için her türlü imkanı seferber edeceğiz. Başarılı olmak için ne gerekiyorsa, hangi koşulları yerine getirmemiz gerekiyorsa bunları da gerçekleştireceğiz.

"Amatör spora katkı sunacağız"

Bizim için bütün amatör kulüpler önemli. Biz Ulubey Ohtamış Spor Kulübü olarak İlimiz’de faaliyet gösteren diğer amatör spor kulüpleriyle bir rekabet düşüncesinde değiliz. Onlar da bizim kardeş kulüplerimiz. İşbirliği yaparız, elbirliği yaparız, beraberlik yaparız. Bizim derdimiz topyekûn ilimizde amatör spora katkı sunmak, amatör sporun kente sağlayacağı olanakları gençlerimizin kullanmasını sağlamak olacaktır. Çünkü spor demek barış demek, bir arada olmak demek, huzur demek, kardeşlik demek."

Haber merkezi