SPOR
Giriş Tarihi : 10-11-2021 23:38   Güncelleme : 10-11-2021 23:38

ULUBEY'DE ŞOK AYRILIK!

ULUBEY'DE ŞOK AYRILIK!

Bölgesel Amatör Lig ekiplerinden Ulubey Belediyespor'un başarılı Teknik Direktörü Yalçın Gürsoy, görevinden istifa ettiğini duyurdu.

Teknik Direktör Yalçın Gürsoy istifa etti

İlk olarak 2020-2021 sezonunda takımın başına geçen Yalçın Gürsoy'un Ulubey Belediyespor macerası sona erdi.

Verilen sözlerin yerine getirilmediğini aktaran tecrübeli çalıştırıcı, Yeşil Siyahlı kulüpten kendi isteğiyle istifa ettiğini açıkladı.

"Vaatler yerine getirilmedi"

Teknik Direktör Yalçın Gürsoy, görevinden neden istifa ettiğini şu sözlerle duyurdu; "Büyük bir heyecan ve coşkuyla 2020/2021 sezonunda başladığımız Ulubey Belediyespor teknik direktörlüğü görevimi bugün itibariyle sonlandırmış bulunmaktayım...

Göreve geldiğimiz günden bugüne kadar ki süreçte kurumsal yapı, transfer, maddi konular, tesis, personel anlamında bir çok sıkıntı ve problemle mücadele etmek zorunda kaldık. Kulübümüzle birlikte çalışarak bu sıkıntı ve problemleri aşabileceğimize hep inandık ve güvendik. Ama gelinen bu noktada sıkıntıların aşılamadığını, bizlere söylenen ve vaat edilen şeylerin yapılmadığını görmek bizleri hayal kırıklığına uğrattı. Tarihinde ilk defa Bölgesel Amatör Lig'de mücadele edecek Ulubey Belediyespor kulübüne bilimsel temelleri olan, sürekli gelişip güncellenmekte olan futbola uyum sağlayan bir yapı kazandırma çabalarımız maalesef gerçekleşemedi. Tüm çabalarımıza rağmen hedef bağlılığı ve birlikteliği sağlanamadı.

Görev süremiz boyunca bizi destekleyen tüm Ulubey Belediyespor futbolcularına, kulüp personeline, taraftarımıza, basın mensuplarına teşekkür ediyorum."

Teknik Direktör Yalçın Gürsoy, bu sezon Ulubey Belediyespor'un başında 2 maça çıkarken, birinde Görelespor ile deplasmanda golsüz berabere kaldılar, diğerinde ise sahasında Eynesil Belediyespor'a 1-0'lık skorla boyun eğdiler.

Haber merkezi