SPOR
Giriş Tarihi : 27-09-2021 23:57   Güncelleme : 27-09-2021 23:57

ULUBEY'DE İMZALAR PEŞ PEŞE

ULUBEY'DE İMZALAR PEŞ PEŞE

Bölgesel Amatör Lig'in yeni ekiplerinden Ulubey Belediyespor, 2021-2022 sezonu öncesinde transferlerine ara vermeden devam ediyor. İç transferde ilk olarak Muhammed Aycan ve Kamil Can Keskin ile yeniden anlaşan Yeşil Siyahlılar, bu kez de Resul Duman, Yunus Emre Can, Muhammed Can Şirin ve Alihan Akyol ile sözleşme imzaladı.

İç transferde büyük yol kat eden ve oyucuların büyük çoğunluğuyla söz kesen Ulubey Belediyespor'da imzalar atılmaya devam ediyor.

2021-2022 sezonu öncesinde ilk olarak geçen sezon da kadroda bulunan Muhammed Aycan ile yeniden anlaşan Yeşil Siyahlı ekip, hemen ardından da kanat oyuncusu Kamil Can Keskin ile sözleşme imzalamıştı.

Teknik Direktör Yalçın Gürsoy'un raporu doğrultusunda hareket eden Ordu ekibi, kanat oyuncusu Alihan Akyol, stoper Resul Duman, sağ bek Yunus Emre Can ve golcü oyuncu Muhammed Can Şirin ile de yeniden anlaşmaya vardı.

İç transferde imzaların peş peşe geldiği Ulubey Belediyespor'da gözler dış transfere çevrildi. Yeşil Siyahlılar, dış transferde takıma direkt olarak katkı verebilecek nokta takviyeler yapmak istiyor.

"İskeletimizi koruduk"

Teknik Direktör Yalçın Gürsoy, kadroda düşündükleri oyuncularla sözleşme yenilediklerimi belirterek, "İlk sezonumuzda iyi bir kadro ile mücadele etmek istiyoruz. Bu doğrultuda iç transferde geçen sezon kadroda bulunan oyuncuların büyük çoğunluğuyla yeniden anlaştık. İskeletimizi koruduk. Anlaştığımız oyuncuların çoğu Ordulu. Dış transferde de birkaç takviye yapacağız. Ancak bu konuda aceleci değiliz" dedi.

Ordu Hayat/Tevfik Kul