GÜNCEL
Giriş Tarihi : 29-09-2021 08:50   Güncelleme : 29-09-2021 08:50

ULAŞIMDA KONFOR ARTIYOR

ULAŞIMDA KONFOR ARTIYOR

Altınordu Belediyesinin 'Bütün şehir eşit hizmet' ilkesiyle sürdürdüğü çalışmalarda Emen Mahallesi de beklediği beton yol konforuna kavuştu.

Altınordu Belediye Başkan Aşkın Tören’in Altınordu’nun ulaşım ağını güçlendirmek, güvenli ve konforlu hale getirmek amacıyla şehir merkezinde sürdürdüğü asfalt seferberliğinin yanında kırsal mahalleler başta olmak üzere 72 mahalle için başlattığı 50 kilometre beton yol seferberliği de hızla ilerlemeye devam ediyor.

Altınordu Belediyesi, sürdürdüğü planlı beton yol seferberliği ile asırlık yollar inşa ediyor. Bu çerçevede tamamlanan çalışmalar ile on yıllardır ulaşımın çileye dönüştüğü Emen Mahallesinin Kırmışoğulları, Evliyaaltı ve Kestaneçukuru Sokakları beton yol ile konforlu ve güvenli ulaşım imkanına kavuşturuldu.

"Çalışmalarımız kesintisiz devam ediyor"

Eşit hizmet ilkesinden taviz vermediklerinin altını çizen Başkan Tören: “Şehir merkezinde gerçekleştirdiğimiz güçlü ve sağlıklı altyapı yatırımları yanında Mahallelerimizi, insanımızı konforlu yollarla da şehrimizle buluşturuyoruz. Yollarımızın standardını yükseltme, konforunu arttırma, ihtiyaç duyulan yerlerde yeni yollar açma, mevcut yollarda beton ve asfalt çalışmalarımızı tüm hızıyla sürdürüyoruz. Vatandaşlarımızın rahat ve güvenli bir ulaşım sağlayabilmesi için başlattığımız beton yol seferberliğinde Emen Mahallemizde de çalışmalarımızı tamamladık, mahalle sakinlerimize hayırlı olsun. Çalışmalarımız kesintisiz devam ediyor.” dedi.

Emen Mahalle Muhtarı Mithat Keleş, mahalle girişine astığı pankartla hizmetleri nedeniyle Başkan Tören’e teşekkür etti.

Haber merkezi