GÜNCEL
Giriş Tarihi : 09-11-2021 16:40   Güncelleme : 09-11-2021 16:40

Trafik yükü azalacak

Trafik yükü azalacak

Ordu Büyükşehir Belediyesi’nin başlattığı asfalt seferberliğiyle ilçelerin kaderi değişiyor. Başkan Dr. Mehmet Hilmi Güler’in liderliğinde devam eden çalışmalarda, Ünye ilçe merkezinin trafik yükünü en aza indirecek olan dört mahalleyi birbirine bağlayan grup yolu, sıcak asfalt ile buluşuyor.

Ordu’da hayata geçirdiği ulaşım yatırımlarıyla adından söz ettiren Büyükşehir Belediyesi, ilçelerin yıllar süren hayallerini bir bir gerçeğe dönüştürüyor. Fen İşleri Dairesi Başkanlığı ekipleri tarafından sürdürülen çalışmalarda, mahalle ve grup yolları sıcak asfalt ve betona kavuşuyor.

Altyapıdan, üstyapıya, sağlıktan turizme, tarımdan, sosyal projelere kadar birçok alanda yaptığı çalışmalarla takdir toplayan Büyükşehir Belediyesi, ulaşımda hayata geçirdiği yatırımlarla da kentin kaderini değiştirmeye devam ediyor.

Ordu Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Adem Atik, Ünye ilçesinde, Kiraztepe yolu olarak bilinen Hamidiye, Çınarlık, Gölevi ve Saraçlı Mahalleleri grup yolunda başlayan sıcak asfalt çalışmalarını inceledi.

Haber merkezi