GÜNCEL
Giriş Tarihi : 18-02-2021 08:36   Güncelleme : 18-02-2021 08:36

TOMAKİN, GÖVDE GÖSTERİSİ YAPTI

TOMAKİN, GÖVDE GÖSTERİSİ YAPTI

 

AK Parti Ordu İl Başkanlığına Halit Tomakin tek aday olarak yeniden seçildi. Tomakin, yeni dönemde de yerelde ve genelde iktidar sözü verdi.

Recep Kara Spor Salonunda yapılan kongreye AK Parti Genel Başkan Vekili Prof. Dr. Numan Kurtulmuş, Ordu Milletvekilleri Ergün Taşçı ve Metin Gündoğdu, Trabzon Milletvekili Adnan Günnar, Büyükşehir Belediye Başkanı Hilmi Güler, ilçe belediye başkanları, eski milletvekilleri ve il başkanları ile çok sayıda partili katıldı.

Yeniden İl başkanlığına seçilen Halit Tomakin konuşmasında, "Bu süreçte şahsıma vermiş oldukları destekleri sebebiyle Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a, Genel Merkez Teşkilat Başkanımız Sayın Erkan Kandemir, Genel Başkan Vekilimiz Sayın Numan Kurtulmuş'a, Milletvekillerimiz Sayın Şenel Yediyıldız, Sayın Metin Gündoğdu ve Sayın Ergün Taşçı'ya, Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Dr.Mehmet Hilmi Güler’e, İlçe Belediye Başkanlarımıza, İlçe Başkanlarımıza, İl Yönetim Kurulu Üyelerimize,  meclis üyelerimize ve teşkilatımızda görev yapan tüm teşkilat mensuplarımıza, Kadın ve Gençlik Kolları İl ve İlçe Başkanlarımız ve Yönetim Kurulu üyelerine EKM ve YKM Başkan ve Yönetim Kurulu üyelerine, Mahalle Başkanlarımıza ve yönetimlerine velhasıl tüm parti mensuplarına Birlik ve beraberliğimizin daim olması dileklerimle şükranlarımı sunuyorum" dedi.

Halit Tomakin başkanlığındaki İl Yönetim Kurulu üyeleri şu isimlerden oluştu;

Abdulkadir Güneş, Adnan Çoban, Alahittin Giden, Ali Uğur Özdemir, Avni Özel, Burcu Turan, Ebru Öztürk, Emre Kılıçkaya, Enver Demiral, Erkan Koç, Esra Küçük Meral, Eyüp Çalış, Fatih Arslan, Fatih Sayın, Fatih Tanrıverdi, Fatma Çalık, Funda Yılmaz, Gözde Yetgin, Hakan Mutlu, Hamdi Şensoy, Hanife Minnet, Hasan Aksu, Hasan Emre Demirkol, Hasan Ergeç, Hilal Zaimoğlu, Hüseyin Özkan, İsmail Kaan Köksal, Kadem Kutlutaş, Kemal Cebeci, Kübra Alparslan, Mehmet Can Şeker, Mehmet Ergün, Mehmet Katırcıoğlu, Melahat Erkoç, N. Orçun Çuhadar, Nurettin Korkmaz, Ogün Seferoğlu, Özkan Aydın, Özlem Yıldırım Ercan, Seyfettin Erdem, Sibel Çilek Yılmaz, Şeniz İyigün Sun, Şenol Yılmaz, Şule Nur Acar, Talip Şen, Telat Yıldız, Yücel Binicioğlu, Zafer Barbaros Seven, Zeki Aydemir.

İl Disiplin Kurulu'na; Uğurtan Kılıç, Halit Günaydın, Birol Akgül, Özgür Fatih Karaağaç ve Tayfur Okan Genç, Parti İçi Demokrasi Hakem Kurulu'na da Tevfik Sayılır, Coşkun Bülbül ve Birol Birlikbaş seçildi.

Kurultay delegelerinin isimleri ise şöyle; Halit Tomakin, Ayşe Baysal, Yunus Emre Turan, Gülten Terzi, Oğuzhan Cevatemre, Selman Altaş, Aşkın Tören, Kenan Selim Argan, İsa Yüksel, Mehmet Çalış, Aydın Çavuş, Eyüp Karabayrak, Yaşar Yılmaz. Haber : Yılmaz Ülgü/Gözde Özgür/Seran Eren Şensoy/Ordu Hayat