SPOR
Giriş Tarihi : 02-07-2021 23:02   Güncelleme : 02-07-2021 23:02

Tokyo öncesi son kamp

Tokyo öncesi son kamp

Tokyo Paralimpik Oyunlarında yarışacak, Milli Atıcı Çağla Baş ve Paralimpik Taekwondocu Şeyma Nur Emeksiz Bacaksız, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünde bir araya gelerek Olimpiyatlara hazırlık süreçlerini değerlendirdiler.

Tokyo Paralimpik Oyunları'nda Türkiye'yi temsil edecek Milli Sporcular hedefledikleri madalyaya ulaşabilmek için yoğun şekilde çalışıyorlar.

Tokyo Paralimpik Oyunlarında yarışmanın hayalini kurduğunu anlatan Milli Sporcu Şeyma Nur Emeksiz Bacaksız, "En büyük hayalim oyunlar. Bu zamana kadar birçok şampiyonada şampiyonluk yaşadık çok şükür. Oyunlarda da böyle olacağına inanıyorum." ifadelerini kullandı.

Paralimpik oyunlarında madalya kazanabilmenin büyük bir gurur olduğunu dile getiren Çağla Baş, "Eğer ülkeme bu madalyayı kazandırabilirsem ne mutlu bana. Birçok yarışmada bu gururu ülkeme yaşattım. Şimdi bu gururu yeniden yaşatmak istiyorum. Umarım ilk defa Ordu'ya bu madalyayı getirmiş olurum ve tarihe geçerim." yorumunda bulundu.

Tokyo öncesi kampa girecek sporcular Milli Takım Kampı için Çağla Baş Mersin Erdemli’ye ve Şeyma Nur Emeksiz Bacaksız ise Aydın Didim’e gidecek.

Haber merkezi