GÜNCEL
Giriş Tarihi : 08-07-2021 21:32   Güncelleme : 08-07-2021 16:56

TERS KELEPÇEYLE GÖZALTINA ALINAN BAŞKANDAN DESTİCİ'YE ZİYARET

TERS KELEPÇEYLE GÖZALTINA ALINAN BAŞKANDAN DESTİCİ'YE ZİYARET

 

Ordu'da ters kelepçeyle gözaltına alınan BBP Kadın Kolları Başkanı Fatma Yümlü, Genel Başkan Mustafa Destici'yi ziyaret etti. Yümlü 'olayın siyasi bir boyutu olmadığını' söyledi.

BBP Ordu Kadın Kolları Başkanı Fatma Yümlü, Genel Başkan Mustafa Destici'yi ziyaret etti. Filyasyon ekibi ile yaşadığı tartışma sonrasında polis tarafından ters kelepçeyle gözaltına alınan Yümlü, hem kendisi hem de BBP açısından gündeme bu şekilde gelmekten dolayı üzgün olduğunu söyledi. Yümlü, olayı duyduğu andan itibaren, bu sürecin her noktasında kendisine sahip çıkarak yardımcı olan, üzüntüsünü paylaştığını söylediği Destici'ye ve partisine teşekkür etti.

Genel Başkan Mustafa Destici de, "Hiç kimse toplum sağlığıyla ilgili kurallardan muaf değildir. Her açıklamamızda, pandemiyle ilgili kurallara riayet edilmesini ve kamu görevlilerine yardımcı olunmasını tavsiye ediyoruz. Herhangi bir arkadaşımızın pandemiyle ilgili tedbirlere riayet etmemesini elbette hoş görmeyiz. Ancak bu, özellikle bir kadına yöneltilen fiziki ve psikolojik şiddetin gerekçesi olamaz" dedi. Haber merkezi