GÜNCEL
Giriş Tarihi : 23-11-2021 08:04   Güncelleme : 23-11-2021 10:55

TEPE'DEN İZMİR ÇIKARMASI

Gülyalı Belediye Başkanı Ulaş Tepe, İzmir'de bir takım ziyaret ve temaslarda bulundu.

TEPE'DEN İZMİR ÇIKARMASI

İzmir ziyaretlerine CHP İl Başkanı Av. Atila Şahin ile birlikte Menderes Ordulular Kültür ve Yardımlaşma Derneğinde hemşehrileriyle bir araya gelip hasret gidererek başlayan Başkan Tepe, "Ordululuk bilincini ve kültürünü yaşatmak adına yürütülen faaliyetler ve misafirperverlikleri için Dernek Başkanımız İsa Elbir’e, derneğimizin üyelerine ve bizlerden ilgisini esirgemeyen tüm hemşehrilerimize teşekkürlerimi sunuyorum." dedi.

İzmir-Narlıdere Gürgentepeliler Kültür ve Dayanışma Derneğine de ziyarette bulunan Tepe ve Atila Şahin, Aydın Ordulular Derneği Programı'na da katıldı.

Tepe, "İzmir’deki hemşehrilerimizi ziyaretlerimiz dolu dizgin devam ediyoruz. Urla Ordulular Derneğini ziyareti ederek Başkan Adil Öneş’den çalışanlar hakkında bilgi aldık.Ardından Kumrulu hemşehrilerimizin yoğunlukla ikamet ettiği Kuşçular Mahallesi’nde Muhtarımız Mehmet Doğan’la bir araya geldik. Ordulu hemşehrilerimizi, kurdukları dernekler vasıtasıyla yaşadıkları şehre değer katma noktasında sergiledikleri birlik ve beraberlik için tebrik ediyor, çalışmalarında başarılar diliyorum." dedi.

Haber merkezi