SPOR
Giriş Tarihi : 11-11-2021 23:22   Güncelleme : 11-11-2021 17:26

TECRÜBELİ KALECİ GÖLKÖYSPOR'A DÖNDÜ

TECRÜBELİ KALECİ GÖLKÖYSPOR'A DÖNDÜ

Ordu amatörünün tecrübeli file bekçilerinden Onur Bıyık, eski takımı Gölköyspor ile anlaşmaya vardı.

Ordu amatöründe birçok takımda mücadele eden ve başarılar yakalayan 37 yaşındaki başarılı kaleci Onur Bıyık, artık Gölköyspor'un başarısı için ter dökecek.

Transferde ince eleyip sık dokuyan Özel Ordu Umut Hastanesi Ordu 1.Amatör Küme ekibi  yeni sezon öncesinde kaleyi başarılı file bekçisi Onur Bıyık'a teslim etti.

Kurtarışları ve kaledeki duruşuyla dikkat çeken tecrübeli file bekçisi, son olarak 2021-2020 sezonunda Gülyalı Belediyespor'un kalesini korumuştu.

"Başarılı olacağız"

Gölköyspor ile yeniden anlaştığını belirten Bıyık, "Daha önce uzun yıllar Gölköyspor'un başarısı için mücadele ettim. Başarılar yakaladık. Pandemi sürecinin ardından yeniden futbola dönmek istiyordum. Bende yeri ayrı olan eski takımın Gölköyspor ile anlaştım. İnşallah başarılı bir sezon geçireceğiz" dedi.

Kariyeri

Futbola Tarımspor'da başlayan ve 6 sezon burada mücadele ettikten sonra bir sezon İdmanyurduspor, ardından 3 sezon Gülyalı Belediyespor kalesini koruyan Onur Bıyık, Gürgentepespor ve Orduspor 1967 Futbol Kulübü (Soyaspor) formaları giydikten sonra üst üste 6 sezon Gölköyspor'un başarısı için mücadele etmişti. Son olarak da Gülyalı Belediyespor'un kadrosunda yer aldı.

Ordu Hayat/Tevfik Kul