GÜNCEL
Giriş Tarihi : 29-09-2021 08:15   Güncelleme : 29-09-2021 08:15

TDP, PARTİ MECLİSİ’NDE 3 ORDULU

TDP, PARTİ MECLİSİ’NDE 3 ORDULU

 

Türkiye Değişim Partisi’nin ilk kurultayı geniş bir katılım ile Ankara’da yapıldı. Parti Meclisi’ne Ordu’dan üç isim girdi.

“Çare ve Değişim” sloganı ile yapılan Türkiye Değişim Partisi’nin ilk kurultayında katılan delegelerin tamamının oyunu alarak yeniden genel başkanlığa seçilen Mustafa Sarıgül, “yoksulların, yok sayılanların, çaresizlerin ve kimsesizlerin partisi olarak yola çıktık” dedi.

Kongre sonrası bir açıklama yapan İl Başkanı İlhan Kaya, “Türkiye Değişim Partimizin 1. Kurultayında parti meclisimize giren hemşerilerim Gülnur Anlar Kamaşak, Yüksel Sipahi ve Tayfun Güler kardeşlerimi tebrik ediyor başarılar diliyorum. Ordulular olarak partimizi ilk seçimde iktidar yapacak ve Ordumuzun sorunlarını çözmek için gece gündüz liderimiz Mustafa Sarıgül ile birlikte çalışacağız. Kurultayımıza büyük emek veren ve bizimle gece gündüz birlikte yol yürüyen ilçe başkanlarıma, yönetim kurullarımıza, kadın kollarımıza, değerli üyelerimize, ülkemizin geleceği olan değişim gençlerine ve halkımıza kurultayımıza verdikleri muhteşem destek için çok teşekkür ediyorum” dedi. Haber merkezi