SPOR
Giriş Tarihi : 07-06-2021 23:57   Güncelleme : 07-06-2021 23:57

TATLI ZİYARET!

TATLI ZİYARET!

Türkiye Değişim Partisi Ordu İl Başkanı İlhan Kaya ve Altınordu İlçe Başkanı Serkan Çelik, Ünye 1957 Spor ile oynanacak olan BAL Ligi müsabakası öncesinde Orduspor 1967 Futbol Kulübü antrenmanını ziyaret ederek başarılar dileyip tatlı ikramında bulundular.

Orduspor 1967'nin yanında olmaya devam edeceklerini aktaran İl Başkanı İlhan Kaya, "Size destek olmak için elimizden ne geliyorsa yapacağız. Bölgesel Amatör Lig'de size başarılar diliyorum" dedi.

Altınordu İlçe Başkanı Serkan Çelik ise her zaman Ordspor 1967'nin yanında olacaklarını belirterek, "İnanıyorum ki Orduspor, sizlerin gücü, mücadelesiyle, başkanımızın fedakarlığı ve hocalarımızın emekleriyle hak ettiği değeri bulacaktır. İnşallah sizler de Orduspor'u layık olduğu yere götürürsünüz. İnancımız sonsuz" diye konuştu.

Ziyaretten ötürü mutlu olduklarının altını çizen Orduspor 1967 Futbol Kulübü Başkanı Savaş Şimşek ise şunları söyledi; "Orduspor, bu şehrin üst kimliğidir, herkesindir, tüm Ordulularındır. Önemli olan burada hep birlikte hareket etmemiz. Şehrin tamamına hitap etmek istiyoruz."

Ziyaretin sonunda Türkiye Değişim Partisi yöneticileri tarafından futbolculara baklava ikramında bulunuldu.

Haber merkezi