SPOR
Giriş Tarihi : 28-07-2021 23:35   Güncelleme : 28-07-2021 23:35

"TARAFTARLARIMIZIN YERİ AYRI"

Orduspor 1967 Futbol Kulübü Başkanı Savaş Şimşek, yeni sezon öncesinde taraftarlara seslenerek, "Hepsine çok teşekkür ediyorum. Çok iyi iş çıkardılar. Yeni sezonda daha fazla desteğe ihtiyacımız olacak" dedi.

Geçtiğimiz sezon Bölgesel Amatör Lig'de yaşanan şampiyonlukta taraftarların desteğinin katkısının çok fazla olduğunu aktaran Başkan Şimşek, yeni sezonda da aynı desteğin artarak devam edeceğine inandığını dile getirdi.

"Beklenenden fazlasını yaptılar"

Taraftarların takımın her zaman yanında olduğunu söyleyen Şimşek; "Orduspor taraftarlarının yeri bizde hep ayrıdır. Onlara çok fazla söylenecek söz yok. Üzerlerine düşen görevi layıkıyla yerine getiriyorlar. Hatta fazlasını yapıyorlar. Bölgesel Amatör Lig'de oynadığı 9 müsabakada da iç saha deplasman diye bakmadan yanımızda oldular. 90 dakika hiç susmadan tezahürat yaptılar. Şampiyonluk yaşamamızda onların desteği çok önemliydi. Hepsine teşekkür ediyorum. Gittiğimiz her müsabakada farkımızı ortaya koydular. Yeni sezonda profesyonel ligde mücadele edeceğiz. Taraftarlarımızdan yeni sezonda daha coşkulu, duygulu bir şekilde destek bekliyoruz. Onlar zaten profesyonel lige hazırlanıyorlar. Çok büyük bir destek var. Yeni sezonda taraftarımızla birlikte daha iyi yerlere geleceğiz" dedi.

Ordu Hayat/Tevfik Kul (Özel Haber)