GÜNCEL
Giriş Tarihi : 12-10-2021 23:46   Güncelleme : 13-10-2021 11:00

SOL BULUŞMA ORDU'DA!

Sol Parti İl Başkanı Turgay Bekgöz, 17 Ekim Pazar günü saat 14:00'da Ordu Ticaret Odası Toplantı Salonu'nda düzenleyecekleri Sol Buluşmaya tüm Orduluları davet etti.

SOL BULUŞMA ORDU'DA!

İl Başkanı Turgay Bekgöz, Sol Parti'den Ethem İştar ile beraber gazetemize bir ziyaret gerçekleştirdi. Ziyarette partinin çalışmalarından bahseden Bekgöz, Pazar günü düzenleyecekleri Sol Buluşmaya; Sol Parti MYK Üyesi Mehmet Soğancı ve PM Üyesi Pelin Bektaş'ın konuşmacı olarak katılacağını söyledi.

"Birlikte başarabiliriz"

'Hepimiz ülkenin içinde olduğu bu karanlıktan rahatsızız' diyen Bekgöz, şunları söyledi: "Yıllardır örgütlü mücadeleyi öcü ilan edenler kendileri mafya, çete, tarikatlar halinde örgütlenip ülkemizin kaderine el koydular. Bunu değiştirmeliyiz. Artık öfke duyduğunuz, kızdığınız her şeyi değiştirmek için kimseyi beklemeyelim. Birileri bunları bizim için yapmayacak, biz birlikte başarabiliriz. Adım adım, dalga dalga Solu birlikte büyütmeye çağırıyoruz. 17 Ekim Pazar günü saat 14:00'da Ordu Ticaret Odası Toplantı Salonu'na tüm Ordu halkını bekliyoruz."

Ordu Hayat/Seran Eren Şensoy